AKP'li Metin Külünk'ten flaş açıklama! "Yok oluşumuzun hızı yükselecek"

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk dikkat çeken bir açıklama ile karşımıza çıktı. Külünk, partisi ile ilgili çarpıcı özeleştirilerde bulundu. "Yok oluşumuzun hızı yükselecek" diyen Külünk bakın neler söyledi...

AKP'li Metin Külünk'ten flaş açıklama! "Yok oluşumuzun hızı yükselecek"

AKP MKYK üyesi Metin Külünk son açıklamaları ile olay oldu. İşte Külünk'ün AKP ile ilgili yaptığı dikkat çeken o açıklamalar...

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk, partisine ilişkin uyarı mesajı yayınladı. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Metin Külünk, partisinin “akıl olarak yenilenme” ihtiyacı duyduğunu belirterek bunun olmaması durumunda yok oluşlarının hızının yükseleceği uyarısında bulundu.

'Yok oluşumuz hızla yükselecek'

Külünk’ün paylaşımlarında şu ifadeler yer aldı:

“Topyekün yenilenme mecburiyetimiz var. Eğer akıl olarak yenilenmekte direnirsek kayıp sayfaları değil, yok oluşumuzun hızı yükselecek. Kendi içimizde anlamsız ya da karşıtlığımızdan ileri gelen tartışmaları bir bütün olarak sonlandırıp birlikte akıl yenilenmesini başarmalıyız.

Tarihin önümüze koyduğu bu fırsat ve bizi yukarı çekişini asla günlük çıkar heba heves rant duygularımıza yen düşüremeyiz. Çünkü insanlık yeniden büyük Anadolu'yu bekliyor. Bunun şartı akıl yenilenmesi topyekün"