Atama Kararıyla İlçe MEM Müdürü Öğretmenlik Yapacak

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü'nden gelen kararla birlikte Balıkesir Gönen Milli Eğitim Müdürü Metin Erbay'ın öğretmen olarak atandığı duyuruldu. Yerine ise farklı bir isim geldi. İlçe MEM Müdürü'e öğretmenlik atamasının yapılması dikkat çekti. Yeni Gönen MEM Müdürü kim oldu?

Atama Kararıyla İlçe MEM Müdürü Öğretmenlik Yapacak

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü kararı sonrasında Balıkesir'in Gönen ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sezai Turna getirildi. Metin Erbay ise öğretmen olarak atandı ve öğretmenlik görevi ile eğitim öğretim mesleğine devam edecek.

Balıkesir Gönen Milli Eğitim Müdürü Metin Erbay’ın Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü emrine öğretmen olarak atanması ile yerine Sezai Turna atandı.

Gönen’ de öğretmen evi müdürlüğü ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü yapan ve Çanakkale Eceabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Sezai Turna Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Metin Erbay ‘ın yerine atanan Sezai Turna yeni görevine başladı. Gönen Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Sezai Turna göreve başlamadan önce Kaymakam Dr. Arslan Yurt’u ziyaret etti.