Blizzard, gerçek insan kanı ile doldurulmuş bilgisayarın çekilişini yapıyor...

Diablo 4, Kan Hasatı sezonu için yeni bir reklam kampanyası duyurdu. Bu sıra dışı, gerçek insan kanı ile doldurulmuş bilgisayarın çekilişine katılabilirken, bağışlanan kan miktarı oranlarına göre de ödüllerden faydalanabilirsiniz..

Blizzard, gerçek insan kanı ile doldurulmuş bilgisayarın çekilişini yapıyor...

BLIZZARD, KAN BAĞIŞINDA BULUNANLARA "GERÇEK İNSAN KANI İLE AŞILANMIŞ" ÖZEL BİLGİSAYARIN ÇEKİLİŞİNE KATILMA FIRSATI SAĞLAYACAK...

Bağışların toplamı 666 litreye ulaştığında oyuncular “gerçek insan kanı ile aşılanmış, sıvı soğutmalı özel bir bilgisayar” için çekilişe katılabilecekler. Kan vermek aynı zamanda oyunculara oyun içi ödüller de kazandıracak; ancak endişelenmeyin, bağışlar gerçek kan bankalarına gidecek.

Ödüller kademeli bir şekilde verilecek, ilk ödül bağışlar hedefin yüzde 33’üne ulaştığında açılacak. Yüzde 66 puanda oyunculara Loch Raeth Maor Barbarian zırh görünüm seti verilecek. Bağışlar hedefin yüzde 100’üne(666 litre kan) ulaştığında Vermilion Eye Piebald bineği verilecek ve özel bilgisayar için çekilişe geçilecek.

ekran-resmi-2023-10-24-14-47-44.png

Yalnızca ABD’de gerçekleşecek olan bu çekilişte sıvı soğutmanın içindeki “insan kanı” hilesinin yanı sıra, Seasons of Blood özel PC’sinde NVIDIA GeForce RTX 4090, Intel Core i9 CPU, 64 GB DDR5 RAM, 3 TB SSD Depolama ve soğutma için Quantum Vector GPU bulunuyor.

Çekilişler sadece bağış yapanlara özel olmayacak. Hedefe ulaşıldığında, ABD’de 18 yaşın üzerindeki herhangi bir oyuncu katılabilir. Oyuncular Diablo IV’e özgü bir havuzla bağışın ne kadar olduğuna bakabilirler.

Bu yazının yazıldığı sıralarda bu oran yüzde 20 seviyesindeydi. İlk hedefe ise çok az bir bağış kaldı. Uluslararası Kızılhaç Komitesi’nin yakın zamanda kan ihtiyacı olduğunu duyurmasından sonra bu bağış etkinliği kötü bir fikir olmayabilir.