Didem Arslan Yılmaz'ın programını polis bastı! 3 kişi gözaltına alındı

Didem Arslan Yılmaz tarafından sunulan Vazgeçme programında ilginç bir olay meydana geldi. Programı canlı yayında polisler bastı. 13 yıl sonra gelen itiraftan sonra üç kişi gözaltına alındı.

Didem Arslan Yılmaz'ın programını polis bastı! 3 kişi gözaltına alındı

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında canlı yayını polis bastı!

Denizli’den 2009 yılında inşaat işlerinde çalışmak için gittiği Muğla’da ortadan kaybolan işçinin yasak aşk cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı. 13 yıl sonra canlı yayında gelen itirafla 1’i kadın 3 kişi gözaltına alındı.

2009’DA ORTADAN KAYBOLMUŞTU

Denizli’den Muğla’nın Menteşe ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’ne inşaat işlerinde çalışmak için giden Bayram Tosun, 2009 yılında ortadan kayboldu. 13 yıl önce kaybolan ve çevresinde “Süslü Bayram” olarak tanınan Tosun’un cinayete kurban gidebileceği şüphesi üzerine çalışma başlatıldı. Bayram Tosun’un Yeşilyurt Mahallesi’nde inşaatlarda çalıştığı evlerde ekipler hassas burunlu köpeklerle arama yaptı. Bayram Tosun’un inşaatında çalıştığı bir ev ve çevresinde hassas burunlu köpeklerle yapılan aramada herhangi bir bulguya rastlanmadı.

dfkvdsflv.jpg

EŞİ VE OĞLU HAREKETE GEÇTİ

Cinayet şüphesinin ardından ölen kişinin eşi İmran Tosun ve oğlu Aşkın Tosun’un müracaatı üzerine konu özel bir televizyon kanalında yayınlanan “Didem Arslan ile Vazgeçme” programına taşındı. Programa ölen Bayram Tosun’un eşi İmran Tosun, en son gören iş arkadaşı Veysel Turhan, Turhan’ın kız kardeşi Hacer Turhan, eşi Kezban Turhan ve Veysel Turhan’ın kardeşi Kemal Turhan katıldı.

İLİŞKİ İTİRAFI SÖZLERİ ORTALIK KARIŞTI

Bayram Tosun’un eşi İmran’ın “Eşim bana alkol aldıktan sonra Kezban ile birlikte oldum dedi” açıklaması sonrası ortalık karıştı. Kezban’ın bu sözleri reddetmesinin ardından görümcesi Hacer ile yüzleşmesindeki savunması herkesi şaşırttı. Kezban’ın “Bayram Tosun ile ilişkim olduğunu görümcem Hacer’e söyledim ama ben şaka yaptım, ağzını aradım” demesi bir anda soruşturmanın şeklini değiştirdi. Konuşmalar sonucu görümce Hacer, ağabeyi Veysel’in kendisine, “Bayram’ı tuzağa çektik, inşaata çağırdık, iki el ateş edip öldürdük, cesedi inşaat çukuruna gömdük, kafasını da bedeninden ayırıp bir mağaraya attık” sözleri ile cinayeti itiraf ettiğini söyledi. Veysel Turhan ve karısı Kezban, Hacer’in iddialarını reddetti.