Hyundai’den Merak Edilen Yeni Liste Çıktı! İ20 Modelinin Fiyatı Dibi Gördü!

Araç piyasasına ilgi son dönemde bir hayli artmış durumda. Hyundai’de uzun süren sessizliğini bozarak İ20 modelinin yeni listesini sundu.

Hyundai’den Merak Edilen Yeni Liste Çıktı! İ20 Modelinin Fiyatı Dibi Gördü!

Popüler markalardan biri olmayı başaran Hyundai, ilgi gören modelini Şubat ayı itibariyle tüketiciye sunmaya hazır. Üstelik Hyundai markasının yeni çıkartmış olduğu modele bakıldığı zaman tüketicilerin de bir hayli memnun kalacak olduğu bir model olarak öne çıkıyor. Hyundai i20 güncel fiyat listesinin ne kadar olduğu da bir başka önemle merak edilen konuların başında yer alıyor.

Otomobil denilince şüphesiz en önemli markalardan biri haline gelmeyi başaran Hyundai, güncel fiyat listesini de anında tüketicilere sundu. B segmentli araç en çok satılanlar arasında yer almaya devam ediyor.

İ20 Model Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu

İ20 model güncel fiyat litesi belli oldu. Fakat işin en güzel yanlarından biri İ20 modeli fiyatıyla da araç sahibi olmak isteyenleriin bir hayli yüzünü güldürmeye neden olacak. B segmentli araçlar, bakıldığı zaman piyasadaki en çok satılan modellerden biri olarak öne çıkıyor. Hyundai rakiplerini geride bırakacak hem model hem de fiyatıyla sektördeki yerini aldı.Clio ve Polo’ya benzer modelini piyasaya sunarken, araç sahibi olmak isteyenlerde ekonomik şekilde ödeme yapma imkanına sahip olacak. Sıkı bir rekabet içerisinde olduğu rakip modelleri geri planda bırakmak amacıyla fiyatlarında da tüketiciyi güldürecek güncellemelere imza attı.

Hyundai İ20 Genel Bakış

Hyundai i20 üstün özellikleri ile dikkat çeken araç sınıfında olmayı başarıyor. 1.4 litrelik benzinli motor seçeneğinin yer almış olduğu araçta üst düzey performans desteği sunuyor. 1.4 litrelik benzinli motor özelliğine sahip olan araç, giriş seçeneğinde yer almıyor. Otomobil üst seçeneğinde bulunurken 100 beygir güç özelliğiyle de ayakları yerden kesmeyi sağlayacak bir performans ortaya koyuyor.

Hyundai i20, kullanıcıları bir hayli memnun etmeyi başaran en güzel modellerden biri olmayı başarıyor. Özellikle sunmuş olduğu zengin iç donanım özelliği sayesinde sektörün en iddialı araç modellerinden biri olma özelliğine sahiptir.