Lenovo'dan sızıntı haberi: 2024 yılında çıkış yapacak Xiaoxin Pad sızdırıldı

Lenovo, özellikle Çin pazarına yönelik Xiaoxin serisinin en yeni ürünü olan Xiaoxin Pad 2024 modeli karşımıza çıktı.

Lenovo'dan sızıntı haberi: 2024 yılında çıkış yapacak Xiaoxin Pad sızdırıldı

Bu tablet, global pazarda Tab P serisi olarak da karşımıza çıkabilir. Xiaoxin Pad 2024, tasarım anlamında oldukça zarif iki renk seçeneği ile geliyor: Güvercin gri ve dumanlı mor. Şık ve hafif bir tüm metal gövdesi bulunan bu tablet, sadece 465 gram ağırlığında ve 7.1 mm kalınlığında.

Ancak tabletin asıl dikkat çeken yönü 11 inç boyutundaki yüksek yenileme hızına sahip göz korumalı ekranı. Bu ekran, canlı ve keskin görseller sunarak kullanıcılara etkileyici bir deneyim vaat ediyor. Aynı ekranda iki uygulamayı aynı anda görüntüleme özelliği, çoklu görevler için oldukça kullanışlı. Dört hoparlörle donatılmış Xiaoxin Pad 2024, sürükleyici bir ses deneyimi sunuyor.

LENOVO XIAOXIN PAD 2024 TASARIMI SIZDI

Tabletin iç kısmına baktığımızda ise, Qualcomm Snapdragon 685 yonga setiyle güçlendirilmiş olduğunu görüyoruz. Bu, tabletin sorunsuz ve etkili bir performans sunmasını sağlıyor. 8GB LPDDR4x RAM ve 128GB UFS 2.2 depolama kapasitesine kadar konfigürasyon seçenekleri bulunuyor. Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar için MicroSD kart genişletme seçeneği de mevcut. Tablet, Lenovo'nun özel kullanıcı arayüzü olan ZUI 15 ile çalışıyor. Not edilmesi gereken bir diğer özellik, 3.5 mm kulaklık girişi ve 20W hızlı şarj özelliği. Ancak batarya kapasitesi hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Bu tabletin adı Xiaoxin Pad 2024 olmasına rağmen, bu yılın sonuna kadar lansmanının yapılması bekleniyor.