MG4 Elektrikli Araç İçin Kasım Ayına Özel Avantajlı Kampanya! 0,59 faiz oranıyla anında destek hazır!

Elektrikli otomobil sektöründe yeni bir sayfa açan MG4, kasım ayı kampanyasıyla elektrikli araç almak isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor.

MG4 Elektrikli Araç İçin Kasım Ayına Özel Avantajlı Kampanya! 0,59 faiz oranıyla anında destek hazır!

MG4'ten Elektrikli Araç Almak İsteyenlere Cazip Fırsatlar

Elektrikli araç sektöründe heyecan yaratan MG4 modeli, kasım ayına özel bir kampanya ile otomobil severlere müjdeli haberler veriyor. MG4, dinamik yapısı ve üstün performansı ile elektrikli araç pazarında hızla yükselirken, bu ay içerisinde sunulan avantajlı faiz oranları ve takas destekleriyle potansiyel alıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor.

MG4'ün Teknik Özellikleri ve Kampanya Detayları

%100 elektrikli olan MG4, şehir içi kullanım için 577 km menzile sahip. Ayrıca, pilot teknolojik sürüş destek sistemi gibi yenilikçi özelliklerle donatılmış bu model, kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi vadediyor. Kasım ayı kampanyası kapsamında, MG4 Comfort modeli için 80.000 TL'lik destek paketi sunulacağı açıklandı. Bu kampanya, elektrikli araç sahibi olmak isteyenler için benzersiz bir fırsat olarak öne çıkıyor.

mg4-otomobil-sahibi-olmak-isteyenlere-0-59-faiz-oraniyla-aninda-destek-hazir-1200-810635.webp

Bu kampanya, elektrikli araç teknolojisine geçiş yapmak isteyen tüketiciler için ideal bir zamanlamayı temsil ediyor. MG4, hem teknolojik özellikleri hem de sunduğu ekonomik avantajlarla elektrikli araç sektöründe yeni bir döneme işaret ediyor.

MG4 ELEKTRİKLİ ARAÇ FIRSATI

%100 elektrikli MG4 yüksek performansı ve beraberinde dinamik tasarımı ile birlikte yeni gözde araçların yanında yer alıyor. Şehir içerisinde 577 km menzilli 10.25 inç dokunmatik ekranı ve beraberinde 360° kamerası ile bir çok farklı seçeneği araç almak isteyen vatandaşlara sunuyor.

Elektrikli araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara MG4'ten müjdeli haber verildi. Aralık avantajları ile birlikte MG4 Comfort modelinde geçerli olacak 80.000 TL’lik, Luxury'de geçerli olacak 40.000 TL’lik takas desteği sunulacak. Ek olarak 200.000 TL 12 ay vade imkanı ile %0.59 faiz oranıyla kredi desteği sunulacak.