Rusya lideri Putin, kalp krizi geçirdi...

Putin, Kremlin'den gelen bilgilere göre, kalp krizi geçirdi..

Rusya lideri Putin, kalp krizi geçirdi...

General SVR'nin iddiasına göre, Putin'in rezidansında kalbi durdu, ancak doktorlar hızlı bir müdahaleyle onun hayata dönmesini sağladı. Olayın ardından Putin'in durumu stabil, ancak yakın çevresinde büyük endişe var. Ayrıca, son zamanlardaki görüşmelerde Putin'in "dublörünün" katıldığı iddia ediliyor.

Putin'in yerde yatarken ve kasılmış bir şekilde bulunduğunu, aynı zamanda masadaki yiyeceklerin devrilmiş olduğunu gözlemledi.

Ajanların bu durumu fark etmesi üzerine, hemen rezidanstaki doktorlara haber verildi ve doktorlar Putin'in kalp krizi geçirdiğini bildirdi. Doktorlar, hızlı bir müdahale ile Putin'in durmuş kalbini yeniden çalıştırdılar ve Rus lider, tıbbi ekip tarafından özel bir odaya nakledildi. Müdahalenin ardından Putin'in bilincinin yerinde olduğu belirtildi.

Rusya Devlet Başkanı'nın şu anki durumunun stabil olduğu ve 24 saat boyunca tıbbi gözetim altında tutulduğu ifade edildi.

General SVR, Putin'in kalp krizi geçirmesinin Rus liderin yakın çevresini büyük ölçüde endişelendirdiğini ve bugün Putin'in ölmesi durumunda alınacak önlemlere dair bir toplantı düzenlendiğini açıkladı.

Ayrıca, General SVR, son zamanlarda Putin'in bazı görüşmelere "dublörünün" katıldığını iddia etti.