Al Bakara'da personel alımları başladı! Hemen başvurun

Al Bakara Bankası personel alımı ilanı verdi. Farklı şehirlerde ve kadrolarda çok sayıda kişinin işe alınacağı açıklandı.

Al Bakara'da personel alımları başladı! Hemen başvurun

Banka personeli alımı ilanları; maaşların düzenli ödenmesi ve iş güvencesi sağlaması nedeniyle tercih edilen ilanlar arasındadır. Farklı banka ilanları düzenli olarak yayınlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Albaraka, işe alım kariyer sitesi üzerinden yeni güncel yayımlanmış olan banka memuru ilanı için gerekli olan koşullar haberimizde verilmiştir.

Banka Memuru Nasıl Olabilirim, Koşulları Nelerdir? Albaraka Bankası Hangi Pozisyonlarda Alım Yapmaktadır?

Çağrı Merkezi Operatörü Alımı

Faizsiz bankacılık alanında çalışmak istiyorsanız; Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Muhasebe bölümlerinden birinden mezun olmanız gerekmektedir. İyi derecede Arapça ve İngilizce dillerine hakim olmanız sizi bu kadroda bir adım öne atacaktır. Alımlar İstanbul'da gerçekleşecek olup İstanbul'da ikamet eden veya işe alım sürecinin ardından, ikamet edebilecek olan adayların başvuru yapması önemle rica olunur. Ekip çalışmasına yatkınlık göstermeniz beklenir.

2022/11/24/personel-8.jpg

Uygulama Destek Sorumlusu

Mühendislik fakültelerinde okutulan elektronik mühendisliği, matematik mühendisliği veya bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olmanız istenir. Ayrıca güncel olan uygulama dillerine hakim olmanız beklenir. Tercihen iyi derecede İngilizce dilini bilmelisiniz.

Sistem Operatörü Alımı

Minimum önlisans mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır. Bilgisayar programcılığı veya elektronik haberleşme bölümlerinden mezun olanların başvuruları tercih sebebidir. Sizlerden en az 2 yıl olmak üzere mesleki deneyim istenmektedir. Yeni teknolojileri araştırmayı seviyorsunuz ve yazılı ve sözlü iletişim becerileriniz yüksekse siz de bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

2022/11/27/personel-10.jpg

Ödeme Sistemleri Geliştirme Uzmanı

İşletme, İktisat veya Mühendislik Fakültelerinde bulunan bölümlerden birinin diplomasına sahip iseniz, siz de bu kadroya başvuru yapabilirsiniz. Analitik düşünme yeteneğine sahip, insan ilişkileri yönetiminde başarılı olan adaylardan alım yapılacaktır.

Personel Alımı İlanına Nasıl Başvuru Yapabilirim?

İlana başvurularınızı kendi resmi internet sitesi adresi olan https://www.albaraka.com.tr/tr üzerinden online olarak yapabilirsiniz.