Araştırma Hastanesi için 952 personel alınacak

Araştırma Hastanesi bünyesinde görev almak üzere çok sayıda sağlık çalışanı ve personel alımı gerçekleştirilecek. 952 kişinin istihdam edileceği ilanda tüm merak edilen detaylar resmen paylaşıldı.

Araştırma Hastanesi için 952 personel alınacak

Üniversiteler açılan pozisyonlara bağlı olarak zaman zaman personel alımına çıkıyor. İş arayanlar ise bu alımlar için yayınlanan ilanları sıklıkla takip ediyor. Geçtiğimiz günlerde iş arayanları sevindiren yeni bir duyuru Ankara Üniversitesi’nden geldi. Yapılan duyuruya göre üniversite 952 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Ankara Üniversitesi Personel Alım İlanı

Yayınlanan Ankara Üniversitesi personel alım ilanı, pek çok kişiyi ilgilendiriyor. Bu ilanda toplamda 952 kişi olmak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu pozisyonlar sağlık memurundan sözleşmeli personele kadar geniş bir skalada incelenebiliyor. Yapacağınız başvuru için ilanı detaylı olarak okumanız önem taşıyor.

saglik-5.jpg

Bilindiği üzere her pozisyon için bazı özel şartlar açıklanıyor. Bu nedenle ilanda yer alan ilgili kısmı okumak oldukça önemli. Böylece istenen özel şartlar hakkında bilgi edinerek eksiksiz bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Online ortamda alınacak başvurular için gerekli olan belgeleri yüklemeniz ve sizden istenen bilgileri doğru şekilde doldurmanız ise yeterli.

Başvurularda Aranacak Genel Şartlar

657 sayılı kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak

İlanda belirtilen türde yeterli KPSS puanına sahip olmak

Daha öncesinde kamu görevinden atılmamış olmak

Emeklilik maaşı ya da yaşlılık aylığından faydalanmıyor olmak

Başvurmak istenen pozisyon ile ilgili ilanda belirtilen özel şartların tümünü taşıyor olmak

Başvuru şartlarında istenen belgeleri sağlayabiliyor olmak

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak

saglik-4.jpg

Yukarıda şartlar Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için belirlenen genel şartlardır. İlana başvuru yapmadan önce pozisyon için istenen diğer şartları gözden geçirmeniz ve istenecek olan belgeleri tamamlamanız önem taşımaktadır.

İlana Başvurular Nasıl Yapılacak?

Yapılacak olan bu alım için son başvuru tarihi ise 29 Nisan 2023 olarak karşımıza çıkıyor. 15 Nisan’da başlamış olan başvurular online ortamda gerçekleştirilecek. Posta yolu ile ya da şahsen yapılan başvurular ise değerlendirmeye alınmayacak.