Evden çalışmak isteyenler dikkat! Garanti Bankası personel alımı yapıyor

Garanti Bankası evden çalışmak isteyen vatandaşlar için müjdeyi verdi. Garanti BBVA personel alımı başladı. Başvuru şartları resmen duyuruldu.

Evden çalışmak isteyenler dikkat! Garanti Bankası personel alımı yapıyor

Garanti BBVA kariyer sayfalarına yeni ilanları dahil etti. Kısa zaman içerisinde evden çalışma fırsatının da mevcut olacağı bilgisi ulaştı. Hali hazırda mevcut olan boş kadroları sizler için araştırdık ve haberimizde sizlere sunumunu gerçekleştirdik. İşte Garanti BBVA bünyesine dahil edilmek üzere açılan personel alımı ilanları!

Garanti Bankası Çalışanlarının İş İmkanları

Garanti BBVA’nın kariyer sayfaları aracılığıyla yayınladığı bültende çok sayıda personel alımı gerçekleşeceği bildirilmekte. Peki, işe alınacak olan personellerin ne tür ek imkanları var? İşte cevabı.
Garanti Bankası’nın 20’den fazla hobi kulübü ile birlikte spor takımı var. Çalışanlar bu sosyal aktivitelerden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor.

Kurumsal gönüllülük programları mevcut olup, bu programlara katılım sağlanabiliyor.

2022/12/07/personel-2.jpg

Banka çalışanlarına özel ücretsiz yabancı dil platformu sunuyor. Böylece İngilizce ve/veya İspanyolca öğrenmek de geliştirmek de kolay bir hal alıyor.

Garanti Bankası çalışanlarına hem hayat sigortası hem de özel sağlık sigortası sağlıyor.

Çalışan personeller doğum günlerinde izinli sayılıyorlar.

Garanti BBVA Personel Alımı Açık Pozisyonlar

Garanti Bankası Kariyer sayfalarında açık kadro ve pozisyonları ile ilgili duyuruyu yayınladı. Duyuruda yer alan bildirimler eşliğinde 30 farklı kadrodan personel alımı gerçekleşecek. İşte o pozisyonlar:

Müşteri Danışmanı, Müşteri İletişim ve Entegrasyon Çözümleri – İş Analisti, Müşteri Analitiği Veri Bilimi Yönetmeni- Data Scientist, Bireysel İş Geliştirme Uzmanı – Yönetmeni, Leasing Yazılım – Yazılım Mühendisi, Kurulum ve Lojistik Yönetimi - Destek Uzmanı, Birikim ve Güvence Uzmanı aranmaktadır.

İç İletişim ve Kültür Yönetmeni, Finansal Olmayan Risk Yetkilisi - Uzmanı – Yönetmeni, Dijital Varlıklar Trading Çözümleri - Yazılım Uzmanı, Hazine ve Yatırım Bankacılığı Rezilyans Yönetimi, Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirme Yönetmeni, Geniş Alan Network Teknolojileri - Network Mühendisi alımları söz konusudur.

2022/12/08/personel-4.jpg

Dijital Varlıklar Trading Çözümleri- İş Analisti, Dijital Varlık Muhasebe ve Finansal Raporlama Yönetmeni, Çıktı Hazırlama Servisi – Yazılım Mühendisi, Elementer Sigorta Yazılım-Yazılım Mühendisi, Networks - Yazılım Mühendisi, Yatırım Bankacılığı- Yazılım Mühendisi ve Mobil Yatırım Bankacılığı – İş Analisti için personel ilanları yayınlanmıştır.

Çözüm Mimarisi – Çözüm Mimarı, Dijital Varlıklar AML İzleme Uzmanı – Yönetmeni, Portföy Yönetimi ve İzleme Yetkilisi – Uzmanı, Risk Yönetimi Yetkilisi – Uzmanı, Uygulama Servisleri Rezilyans Yönetimi - Rezilyans Mühendisi, Müşteri Onboarding - İş Analisti, Service Control Center - Altyapı Mühendisi, Satış ve Hizmet Uygulamaları Geliştirme Yönetmeni, 1. Seviye Operasyonel Risk ve Kontrol - Kontrol Uzmanı, Veri Ambarı ve İş Zekası Araçları Analiz – Veri Analisti ile birlikte toplamda tam 30 farklı kategoriden açık pozisyon listesi sunulmuştur.

Sözleşmeli Personel Alımı için Başvuru Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’nın kendi internet sitesinde kariyer sayfası yer almaktadır. Garanti BBVA, kendi sitesi üzerinden gelen başvuruları değerlendirmeye almaktadır. Kariyer sayfalarına göz atabilir, açık pozisyonları inceleyebilir ve size uygun bulduğunuz pozisyonlar için iş müracaatında bulunabilirsiniz. Tüm boş kadroları görebilmek ve olası imkanları kaçırmamak için ‘tüm kariyer fırsatları’ alanını işaretleyebilirsiniz.