Havelsan personel alımı ilanı verdi! Başvurular açıldı

Havelsan personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Havelsan tarafından yapılan açıklamaya göre çok sayıda kişinin işe kabul edileceği belirtildi ve aynı zamanda başvuru şartları açıklandı.

Havelsan personel alımı ilanı verdi! Başvurular açıldı

Havelsan personel alımı yapıyor. İş ilanları kapsamında personel alımı için başvuru ekranı hizmete açıldı. Havelsan iş başvurusu nasıl yapılacağına dair haberimizde yer verdik. Kurum iş ilanları yayınlayarak personel alımı yapacağına dair başvuru şartları ve istenilen diğer özel şartları belirledi.

Havelsan Nedir? Hangi Teknolojileri Kullanır?

Türk Silahlı Kuvvetleri için büyük bir önem taşıyan kurum 1982 yılında kuruldu. 1985 yılından bu yana yabancı ortaklarından ayrılarak TSK Güçlendirme Vakfına ait oldu. Havelsan yeni teknolojileri takip etmesi ve bu teknolojileri kullanarak yerli ve milli ürünler geliştirmesinde büyük bir önem taşımaktadır. Kurumun en büyük hedefi yerli ve milli teknolojik ürünlerin geliştirilmesidir. Bu hedef ile Robotik ve Otonomi, Büyük Veri ve Yapay Zeka, Güvenli Mobil İletişim ve Artırılmış Gerçeklik gibi alanlarda gelişmektedir.

havelsan.jpg

Havelsan Personel Alımı İş İlanları

Havelsan bünyesinde 15 binden fazla istihdam yaparak katkıda bulunmaktadır. İş başvurusu yapabilmek için adaylardan bazı şartlar talep edilmektedir.

Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar, Yazılım, Elektrik, Elektronik, Haberleşme ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerden olmak.

havelsan-2.jpg

Havelsan İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Havelsan’a başvuruda bulunmak isteyen adaylar Havelsan Kariyer internet adresi üzerinden başvurularınızı eksiksiz şekilde yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacağınız pozisyon için özgeçmiş belgenizi göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru ekranı