İŞKUR duyurdu! İBB'den 20.000 TL maaşla memur alımı ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. İSBAK bünyesinde görev almak üzere personel alımları başladı. İşe kabul edilen kişilerin 20.000 TL maaşla çalışma fırsatı elde edecekleri öğrenildi.

İŞKUR duyurdu! İBB'den 20.000 TL maaşla memur alımı ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 13930 TL ila 20000 TL maaş imkanıyla personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurular İŞKUR üzerinden açıldı!

Yüksek maaşlı memur alımı iş ilanları göz atanlar için büyükşehir belediye İŞKUR kurumdışı en az 13930 TL maaşla memur alacak. Memur alımı için iş ilanları yayınlayan Büyükşehir Belediye personel alımı detayları için haberimizi okuyabilirsiniz.

Büyükşehir Belediye tarafından yayınlanan iş ilanlarında belirtilenlere göre bünyesinde çalışacak ortalama gelir 13000 TL olarak belirlenmiş olup en yüksek maaşı lise 20.000 liranın üzerinde yer alacağı belirlenmiştir. Alımı yapacak kurum İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı olarak belirlenmiş olup alımı yapılacak unvan ise 10 kişilik kadroda Yazılım geliştirme uzmanı olarak belirlenmiştir.

bilisim-2.jpg

Memur Alımı Şartları Neler?

Memur alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için tercihen Elektrik, Elektronik, elektronik haberleşme, bilgisayar ve benzeri Mühendislik alanlarından mezun olma şartı aranıyor.

Yazılım altyapı ve mimari konusunda tecrübe sahibi olan kişiler arasından başvurular alınacak.

Alanındaki gelişmeleri takip eden ve Analitik düşünebilen ekip çalışmasına yatkın kişiler arasından personel tercihleri yapılabilecektir.

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olma ve İstanbul il ve ilçelerinde ikamet eden kişiler arasından 10 kişilik kadroda Daimi nitelikte memur alınacaktır.

bilisim.jpg

Yazılım Geliştirme Uzmanı Alımı Başvuru Tarihleri

Başvuruda bulunacak adayların başvuruları yalnızca online olarak elektronik ortamda alınacak olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. adaylar kariyer İstanbul Büyükşehir Belediyesi sayfasına giriş yaptıktan sonra başvurularını yapabilecekler.

5 Ekim 2022 tarihinden itibaren başvurular alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar ise 30 Mart 2023 tarihinde sona erecektir.