KPSS şartı yok! ASELSAN 30.000 TL maaşla personel alacak

ASELSAN personel alımı ilanı verdi. ASELSAN'dan gelen açıklamaya göre 30 bin TL maaş imkanı ile çok sayıda kişi işe kabul edilecek. KPSS şartı aranmayacak.

KPSS şartı yok! ASELSAN 30.000 TL maaşla personel alacak

ASELSAN, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya ortalama 30 bin TL maaşla işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İlan açıklamalarına göre en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecekken MYO ve lisans mezunu adaylar için uygunluk sağlayabilecek kadrolar açılmıştır. Firmanın, 2023 yılı içerisin de çok fazla istihdam alanları oluşturacağı tahmin ediliyor.

ASELSAN Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

35 yaşından gün almamış, sağlık koşullarının her türlü çalışma ortamına uygunluk sağlaması şartlarına uygunluk sağlayan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Aynı zaman da yalnızca Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak olup; farklı etnik köken de olan adayların başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

aselsan.jpg

Sabıka kaydı olan ve engellilik durumu olan adaylar için uygun bir ilan değildir.

(Bizi takip ederek engelli personel alımı ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz!)

Firma, bakım ve onarım alanın da el becerisi yüksek olan,

Sosyal ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,

Başvuru da bulunacağı kadro da en az 5 yıl deneyim sahibi olan,

Çözüm odaklı ve analitik zekaya sahip olan personel arayışı içerisindedir.

ASELSAN Kamu Personeli Alımı Kadro Dağılımları Nedir?

Savunma Sanayi Sektörünün öncülerinden olan ASELSAN; Haberleşme Elektronik Harp Sistem Mühendisi, Endüstriyel Ürün Tasarımcısı, Yazılım Mühendisi, Yazılım Analisti, ASIC Tasarım Mühendisi, Uçuş Test Mühendisi, Görüntü İşleme Mühendisi, Uygulama Sistemleri Geliştirme Uzmanı, Navigasyon ve Kontrol Sistemleri Tasarım Mühendisi, Proje Yöneticisi, Gömülü Yazılım Mühendisi, Karakterizasyon / Görüntüleme Mühendisi, Web Ön Yüz Geliştirici, Sinyal İşleme Yazılım Tasarım Mühendisi, İş Analist, Bakım Onarım Mühendisi, Tekniker ve Temizlik Görevlisi kadroların da alım yapılacaktır.

aselsan-2.jpeg

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Personel ve işçi alımı başvuruları ASELSAN Kariyer resmi internet sitesi üzerinden online olarak başlamıştır. Adaylar aşağı da vermiş olduğumuz başvuru linki üzerinden gerekli sayfaya yönlendirilecektir. Bulunan sayfa da iş başvuru formunu doldurarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru ekranı