KPSS şartı yok! Kızılay personel alımı başladı

Kızılay memur alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Adayların KPSS şartı olmadan başvuruda bulunabileceği ilanda en az ön lisans mezunu olan vatandaşlar müracaat sağlayabilecek.

KPSS şartı yok! Kızılay personel alımı başladı

Kızılay yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. Az Önce Resmi kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda memur alımı yapacağını bildirdi. Alımlar Kızılay Sağlık A.Ş birimine gerçekleştirilecek olup İstanbul daki merkeze istihdam edilecektir. Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Peki kontenjan dağılımı nedir? Hangi şartlar aranıyor?

Kızılay KPSS siz memur Alımı Kontenjanları:

Kızılay memur alımında herhangi bir KPSS şartı aranmayacak. KPSS siz memur Alımı ön lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak. Buna göre;

  • Ön Lisans mezunu Dijital Pazarlama Sorumlusu,
  • Lisans mezunu Kurumsal Pazarlama Sorumlusu,

alımı gerçekleştirilecek.

kizilay-3.jpg

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Kızılay Sağlık biriminde görev yapacak adaylardan genel olarak " Seyahat engeli olmamak, Tercihen İngilizce bilen, Sunum Becerileri Gelişmiş, İş Takip ve Raporlama yeteneği olan, ajans yönetebilen, Analitik düşünebilen, dinamik, girişken, iletişimi güçlü olan, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak" gibi şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

Dijital Pazarlama Sorumlusu;

  • Ön Lisans veya Lisans mezunu,
  • Dijital pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli,
  • Sağlık hizmet sektöründe dijital pazarlama ve iş geliştirme faaliyetlerini üstlenmiş,

Kurumsal Pazarlama Sorumlusu;

  • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
  • Kurumsal Pazarlama ve satış alanında sağlıkta en az 5 yıl deneyimli,

kizilay.jpg

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Kızılay yayımladığı ilanlar için başvurular başlamıştır. 30 Ocak 2023 tarihi ile başlayan başvurular en geç 1 Mart 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece Kızılay Kariyer adresi üzerinden aşağıdaki bağlantıdan gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU ADRESİ: https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx