Kuveyt Türk personel alımı! 18 bin 980 TL maaş verilecek

Kuveyt Türk personel alımı yapıyor. Çok sayıda ilde gerçekleştirilecek olan alımlarda 18 bin 980 TL maaş imkanı ile istihdam sağlanacak. Başvuru şartları resmen açıklandı.

Kuveyt Türk personel alımı! 18 bin 980 TL maaş verilecek

Banka tarafından farklı iller de farklı unvanlar da personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilanlara göre Manisa, Mersin, Sivas, Yalova, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Adana, Aksaray, Antalya, Balıkesir, Bolu, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Bursa ve Çanakkale illerin de alım yapılacağı açıklandı.

Memur Alım Yapılacak Kadrolar Nelerdir?

Gişe Yetkilisi, Endüstri Mühendisi, Çay Dağıtım Personeli, Temizlik Görevlisi, Eğitim Teknolojileri Mimarı, Organizasyon Geliştirme Uzmanı, Nakit Ürün Ödeme Yöntemi, Hazine Analitiği, Banka da Kampüs, Architecht Part Time Öğrenci İstihdam Programı, Bireysel Bankacılık & KOBİ Bankacılığı Satış Uzmanı, Train & Work Kampı Başlıyor Anadolu, Gişe Yetkilisi, Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Uzman, Organizasyon Geliştirme Uzman/Uzman Yardımcısı, Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi, Uyum Güvence ve İş Geliştirme Uzmanı / Uzman Yardımcısı, Eğitim ve Geliştirme, Gezici Gişe Yetkilisi, Müşteri İletişim Merkezi İş Geliştirme Yöneticisi, Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi, Operasyon Uzman Yardımcısı Kocaeli, Tekno Kampüs - Marka ve Kurumsal İletişim Tasarımı ve Bireysel Bankacılık & KOBİ Bankacılığı Satış Uzmanı alanların da alım yapılacağı açıklandı!

kuveyt-turk.jpg

Banka Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Alanın da yetkinlik sahibi, güler yüzlü ve iletişim yönü kuvvetli olan adaylar başvuru da bulunacaklardır.

Öğrenci alımı için açılan istihdam projelerine üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencileri ilgili bölümde halen okuyor olmak kaydıyla başvuru yapabileceklerdir.

Türk uyruklu sabıka kaydı olmayan ve işe alım sürecin de arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da olumlu sonuçlanan adaylar başvuru da bulunacaklardır.

Başvuru yapacağını pozisyon ve unvana göre kurum tarafından istenen eğitim şartını karşılıyor olmanız gerekmektedir.

kuveyt-turk.png

Personel Alımı Başvurular Nasıl Yapılacak?

Bankta tarafından söz konusu kadrolar için başvurular alınmaya başlanmıştır. Adaylar başvurularını KuveytTürk resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapacaklardır. Bankanın hiçbir şubesinden söz konusu ilan için başvurular alınmamaktadır. Farklı bir başvuru türü ile yapılan başvurular da değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.