Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alımı başladı!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. Rektörlükten gelen açıklamaya göre en az lise mezunu vatandaşlar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alımı başladı!

Mimar Sinan Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere devlete 73 personel alımı yapacaktır. Sürekli kadro da yapılacak olan alımlar için başvuru adaylarından müracaatlar alınmaya başlandı.

Üniversite Memuru Alımı Başvuru Şartları Nedir?

12 büro personeli alımı: Büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis hizmetleri ve yönetimi veya büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı, önlisans mezunlarından alım yapılacaktır. İlgili kadronun 5 pozisyonu lisans mezunu adaylar için ayrılmıştır. Adayların KPSS sınavında lisans için P3, önlisans için ise P93 puan türünde 70 veya üzeri puana sahip olması gerekmektedir.

25 güvenlik görevlisi alımı: 18 erkek 7 kadın güvenlikçi alımı yapılacaktır. Herhangi bir lisans programından mezuniyet belgenizin olması bu kadroya başvuru yapmanız için yeterlidir. 35 yaşını tamamlamamış olmanız da aranan şartlar arasındadır. Güvenlik görevlisi olarak ise 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmalısınız.

2022/11/24/personel-8.jpg

1 İnşaat Mühendisi: 2 yıl tecrübeli lisans inşaat mühendisliği bölümü mezunu olmalısınız.

1 Makine Mühendisi: 2 yıl deneyimli lisans makine mühendisliği bölüm mezunu olmanız yeterlidir.

1 programcı: İnternet ve ağ teknolojileri, bilgi güvenliği teknolojileri, bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri veya bilgisayar teknolojisi ve programlama önlisans bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. İlgili alanlarda en az 2 yıl çalışmış olmak ve SGK hizmet döküm raporu ile bu durumu belgelendirmeleri istenmektedir.

1 restoratör alımı: Sanat eserleri konservasyonu ve restorasyonu lisans bölümünden mezun olanlardan alım yapılacaktır. Adaylardan laboratuvar çalışmalarına engel olabilecek durumların bulunmaması istenmektedir.

4 tekniker: İnşaat teknikeri, makine teknikeri, elektrik, elektronik teknikeri ve klima teknikeri bölümlerinden, meslek liselerinden veya mesleki ve Teknik Anadolu liseleri, ilgili bölümlerden mezun olanlardan alım yapılacaktır.

2022/11/24/personel-7.jpg

6 destek personeli alımı: Lise mezunlarından alım yapılacaktır. KPSS P94 puan türün de 60 puana sahip olmalısınız.

22 temizlik personeli alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olanlardan 12 erkek ve 10 kadın temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Kamu İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

24 Nisan 2023 – 8 Mayıs 2023 tarihleri arasında https://msgsu.edu.tr/ adresi üzerinden online başvurularınızı yapabilirsiniz.