Vodafone personel alımı: 81 ilde alımlar başladı!

Vodafone personel alımı gerçekleştiriyor. Yapılan açıklamaya göre 3.500 kişinin istihdam edileceği ilan ülke genelinde geçerli olacak. Başvuru şartları belli oldu.

Vodafone personel alımı: 81 ilde alımlar başladı!

Vodafone personel alımı 2023 yılında da devam ediyor. Ülkemizin en büyük operatör firmaları arasında bulunan Vodafone son yıllarda yüksek yatırımlar gerçekleştiriyor. Yaptığı yatırımlar nedeniyle daha personel ihtiyaç duyan firma yeni çalışmalar arkadaşlarına ihtiyaç duyuyor. Yenilikçi çözümleri nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilen şirket internet üzerinden işçi alımlarını gerçekleştiriyor.

Vodafone binlerce personel alımı gerçekleştirecek. Personel sayısına hız veren şirket müşteri kitlesini artırarak özellikle çağrı merkezinde elemanlara ihtiyaç duyuyor. Şirket iş ilanları konusunda da açıklama gerçekleştirdi. Vodafone Red Akademi tarafından eğitim aldıktan sonra sizde işe başlayabilirsiniz.

vodafone.jpg

Vodafone İlanları Nereden Yayınlanıyor?

Vodafone şirketi binlerce kişiye iş istihdamında bulundu. Farklı alanlarda ilanlarına devam eden şirket resmi adresinde de iş ilanı yayınlarına devam ediyor.

Memur Alımı Başvuru Genel Şartları

Vodafone genel başvuru şartları bölümlere göre değişebilir. Şirket en düşük üniversite mezunu elemanlarla çalışıyor. Ayrıca firmada görev alacak kişilerin mutlaka office programlarına hakim olması, gerekiyor. Genel şartları karşılamanız durumunda hemen başvurularınızı internet üzerinden yapabilirsiniz.

vodafone-2.jpg

Personel Alımı Başvurular Nereden Yapılacak?

Başvurular şirketin kariyer portalı üzerinden gerçekleştiriliyor. Şirket tarafından belirlenen genel ve özel şartlara sahip adaylar şimdi kariyerlerine devam ediyor. İş ilanlarından yararlanmak için sizde başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz. Vodafone bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için mutlaka internet üzerinden formu doldurmanız gerekir. Sayfaya giriş yaptıktan sonra profesyonel ya da yeni iş imkanlarını inceleyebilirsiniz. İnternet üzerinden size uygun iş ilanı seçerek açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Başvuruların tamamı kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. İnternet üzerinden başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesine firma tarafından çağırılıyor.

Mülakat aşamasını da başarılı bir şekilde geçenler Vodafone firmasıyla çalışabiliyor. Vodafone iş ilanları başvuruları 2023 yılında da hız kesmeden devam ediyor. İş ilanları hakkında tüm detayları şirketin insan kaynakları bölümünde bulabilirsiniz. Firma yeni iş başvurularını açmaya başladı. Binlerce kişi iş istihdamı sunan firma şimdi yepyeni bir kariyer imkanı sunuyor.