Migros'tan 1000 TL değerinde hediye çeki kampanyası: Son başvuru tarihi 31 Mayıs

Migros ve Odeabank iş birliğiyle düzenlenen kampanyada, tüketicilere 1000 TL değerinde hediye çeki verilecek. Kampanyadan faydalanmak için tüketicilerin Odeabank mobil uygulamasından belirli bir kodu kullanmaları gerekiyor.

Migros'tan 1000 TL değerinde hediye çeki kampanyası: Son başvuru tarihi 31 Mayıs

Migros ve Odeabank iş birliğiyle başlatılan kampanya ile, tüketicilere 1000 TL değerinde hediye çeki verilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için, tüketicilerin Odeabank mobil uygulaması üzerinden belirli bir kodu kullanmaları gerekiyor.

Migros ve Odeabank'ın sunduğu kampanyaya katılım için son tarih 31 Mayıs 2024. İlgilenenlerin, Odeabank mobil uygulamasına giriş yaparak "MIGROS24" kodunu kullanmalı ve belirli bir yatırım yapmaları gerekiyor. 10.000 TL'lik yatırımlarına karşılık olarak katılımcılar, Migros sanal marketten kullanılabilecek 1000 TL değerinde bir hediye çeki kazanacaklar.

Kampanyadan faydalanmak için gereken minimum sipariş miktarı 1.250 TL. Bu sayede tüketiciler, 1000 TL'lik hediye çeki kullanarak sadece 250 TL ödeyerek ihtiyaçları olan ürünleri satın alabilecekler. Hediye çekleri, Migros sanal market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

Fırsattan nasıl yararlanılır?

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin, Odeabank'ın kampanyalar bölümünden başvuruda bulunmaları gerekiyor.