Bingöl Üniversitesi en az lise mezunu işçi alımı yapıyor!

Bingöl Üniversitesi işçi alımları başladı! Üniversiteden gelen açıklamaya göre en az lise mezunu olan vatandaşlar ilana başvuruda bulunabilecek. İşte ilanın detayları...

Bingöl Üniversitesi en az lise mezunu işçi alımı yapıyor!

Bingöl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın yayımlamış olduğu kılavuz ışığında en az lise mezunu adaylardan alım yapılacaktır. Sizlerden ilan için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 50 puan almış olmanız istenmektedir. Lise mezunlarının P94 önlisans mezunlarının P93 ve lisans mezunlarının ise P3 puan türün de puanları alımlar da dikkate alınacaktır.

Üniversite Personeli Alımı Müracaat Kriterleri Nelerdir?

36 temizlik personeli alımı: 16 kadın ve 20 erkek kadroların da alımlar gerçekleşecektir. Son başvuru tarihine kadar 32 yaşını tamamlamamış olmanız gerekmektedir. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası ve Hijyen Sertifikasına sahip olmanız istenmektedir. Temizlik görevini yerine getirmenize engel olacak sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir. En az lise mezunu ve dengi okullardan mezun olanlardan alım yapılacaktır.

2022/11/24/personel-8.jpg

4 güvenlik görevlisi alımı: 3 kadın ve 7 personel alımı yapılacaktır. Bölüm koşulu aranmamakla birlikte önlisans mezunlarında alım yapılacaktır. Göreve başlaması sırasında geçerlilik süresi devam eden silahlı güvenlik kartı istenmektedir. Sizlerden en az 6 ay deneyimi olmanız ve SGK hizmet döküm raporu ile belgelendirmeniz istenmektedir. Üniversite bünyesinde iç ve dış mekanlar da vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlamanız gerekmektedir.

4 destek personeli alımı: 1 İnşaat İşçisi Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olan destek personeli, 1 Doğalgaz Kalorifer Ateşçiliği Sertifikasına sahip olan destek personeli, 1 Elektrik-Elektronik Teknolojisi Ustalık Belgesine sahip olan ve 1 Otomotiv tamirat ustalık belgesine sahip olanlardan alım yapılacaktır. İstenilen belgelerin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olması istenmektedir.

2022/12/07/personel-2.jpg

1 Fizyoterapist alımı: Lisans düzeyinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programından mezun olmanız gerekmektedir. En az 2 yıl mesleki deneyimli olmanız ve KPSS sınavından 55 taban puanına sahip olmanız gerekmektedir.

Personel Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacak?

Selahaddin-i Eyyübi Mah. Üniversite Cad No:1 Merkez/Bingöl adresine 8 Nisan 2023 – 8 Mayıs 2023 tarihleri arasında şahsen başvuru yapılacaktır. Müracaatlar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.