Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 45 personel alımı başladı!

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi personel alımı ilanı verdi. Rektörlüğün yapmış olduğu açıklamaya göre toplamda 45 kişiye iş imkanı sağlanacak. Başvuru şartları resmen duyuruldu.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 45 personel alımı başladı!

Üniversite güncel ilanlarına bugün bir yenisi daha eklendi. Söz konusu üniversite tarafından ilan edilen kılavuza göre 45 farklı kadro ve pozisyonlarda kamu personeli ataması yapılacaktır.

Minimum düzey de lise mezunu olanlardan alınacak olan başvurular için; her eğitim düzeyine uygun unvanlarda alımlar gerçekleşecektir.

Üniversite Memuru Alımı Başvuru Kriterleri Belli Oldu!

17 destek personeli alımı: Meslek Lisesi veya Anadolu Lisesi olmak kaydıyla, tesisat teknolojisi ve iklimlendirme, sıhhi tesisat ve kalorifer veya sıhhi tesisat ısıtma bölümlerinden mezun 3 basit bakım onarım teknisyeni; lise veya dengi okullardan mezun olmak kaydıyla 8 erkek temizlik personeli ve 7 kadın temizlik personeli alımı yapılacaktır.

2022/12/08/personel-4.jpg

1 aşçı alımı: Aşçılık, gastronomi ve mutfak sanatları, gemi aşçılığı, hazır yemek ve aşçılık, mutfak yönetimi veya yemek pişirme teknikleri önlisans bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. 35 yaşını doldurmamış olmamız gerekmektedir.

2 tekniker alımı: İnşaat ve bilgisayar teknikeri alımı yapılacaktır. Önlisans eğitim seviyesinde ilgili bölümlerinden mezun olmak ve KPS sınavından P3 puan türünden 60 ve üzeri puana sahip olmanız gerekmektedir.

2 mühendis alımı: 1 inşaat elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği ve elektrik ve elektronik mühendisliği bölüm mezunlarından ve 1 makine mühendisliği, makine ve imalat mühendisliği, makine ve üretim mühendisliği veya makine ve malzeme mühendisliği bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. 2 yıl süreyle iş deneyimine sahip olmanız istenmektedir.

2023/01/24/personel-6.jpg

20 büro personeli alımı: Lisans ve önlisans mezunları için açılmış olan kadroya başvuru yapmak için Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmanız gerekmektedir.

1 programcı alımı: Yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği veya bilişim sistemleri Mühendisliği Bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Bu kadro için KPSS sınavından en az 70 puan almış olmanız ve YDS sınavından D düzeyinde puana sahip olmamız gerekmektedir.

Üniversite İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

25 Nisan – 12 Mayıs 2023 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile yapılacaktır.