Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı! KPSS şartı yok!

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı başladı. 35 kişinin istihdam edileceği ilanda KPSS şartsız bir şekilde adayların başvuru yapabileceği öğrenildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı! KPSS şartı yok!

Büyükşehir Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 35 KPSS’siz personel alımı yapacağını duyurdu. Belediye hizmet kalitesini artırmak için düzenli olarak alımlar yapmaktadır. Bu ilan da yayımlanan ilanlar arasındadır. Daha fazla ilan için bizi takip edebilirsiniz.

Belediye Personeli Alımı Müracaat Koşulları Nedir?

Cankurtaran pozisyonunda yapılacak olan alımlar için en az ilköğretim mezunu olmanız yeterlidir.

İlana müracaat edebilmeniz için cankurtaran olarak çalışmış ve deneyimli olmanız gerekmektedir.

Sizlere verilen sorumluluklarınızı yerine getirebilmeniz ve işinizde istenilen performansı sergileyebilmeniz içim sorumluluk bilincinizin yüksek olması gerekmektedir.

2022/11/27/personel-10.jpg

Minimum düzey de Gümüş Sertifikasına sahip olmalısınız.

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve ekip çalışmasına uygunluk sağlayabilene adaylar arasından alımlar gerçekleşecektir.

İnsanlar ile iletişim gücünüzün yüksek olması, ikna kabiliyetinizin yüksek olması sizler için bu işe alım sürecinde katkı sağlayacaktır.

İşe Alınacak Memurların Görevleri Nelerdir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan plaj ve havuzlar da gerekli güvenliği sağlayarak ve ani gelişecek durumlar da arama ve kurtarma ekiplerine katılmanız gerekmektedir. Denizde yaşanacak olan boğulmalara karşı suni teneffüs ve ilk yardım gibi hamleleri yapmanız gerekmektedir.

2022/12/07/personel-3.jpg

İŞKUR İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Söz konusu ilan için başvurular başlamıştır. Adaylar 27 Nisan 2023 tarihi de dahil olmak üzere başvurularını yapabileceklerdir. Müracaatlarınızı Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm Anonim Şirketi mail adresine yapmanız gerekmektedir. Mail adresi: [email protected] olarak verilmiştir.