İş arayanlar dikkat! Toyota personel alımı için başvurular açıldı

Toyota personel alımı gerçekleştiriyor. Ünlü otomotiv devi, fabrikada çalışmak üzere çok sayıda kişiye istihdam sağlamayı planlıyor. Başvurular çevrimiçi bir şekilde alınmaya başladı.

İş arayanlar dikkat! Toyota personel alımı için başvurular açıldı

TOYOTA Fabrikaları tarafından güncel iş ilanları başvuruları “online” olarak alınmaya başladı. TOYOTA’da çalışmak için gerekli şartları nelerdir? Kimler yeni iş ilanlarına başvuru yapabilir. İşte Toyota personeli alımı başvuru tüm detayları ve süreç.

Yedek Parça Stok Kontrol ve Bayi Destek Uzmanı alımı şartları

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen; Endüstri, Matematik, Otomotiv, Makina Mühendisi, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, veritabanı yönetimi konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen (Yurt dışındaki tedarikçiler ile yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek seviyede), Tercihen otomotiv sektöründe tecrübe sahibi, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, proaktif, iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme becerisine sahip ve çözüm odaklı, Ehliyeti olan, seyahat engeli olmayan adaylar başvurabilir.

toyota.jpg

Müşteri İlişkileri Uzmanı alımı şartları

Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Müşteri şikayet yönetiminde Min 1-3 yıl tecrübeye sahip, Tercihen otomotiv sektörü ya da çağrı merkezi tecrübesine sahip, Analitik düşünme, öngörülü olabilme, problem çözme yetkinliklerine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek adaylar başvurabilir.

TOYOTA personel alımı başvuruları

Şubat 2023 itibarıyla TOYOTA fabrikaları için yeni ve güncel il ilanları açıklandı. Başvurular aşağıdaki ekran üzerinden yapılabilir. İşte detayların yer aldığı “başvuru ekranı”:

toyota-2.jpg

Başvuru ekranı.