Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden 4/B sözleşmeli personel alımı!

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alımı ilanı verdi. Büro personeli pozisyonunda yapılacak olan alımların başvuru şartları belli oldu. İşte detaylar...

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden 4/B sözleşmeli personel alımı!

İş arayan vatandaşlar için yeni bir fırsat doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre üniversiteye 4/B sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru şartları belli olurken, hangi pozisyonda alımların yapılacağı ve ne zamana kadar başvuruların alınmaya devam edeceği gibi detaylar resmen açıklandı. İşte ilanla ilgili merak edilen tüm ayrıntılar...

Karadeniz Teknik Üniversitesi iş ilanı ile ilgili resmi açıklamada bulundu. Adayların yazılı ya da sözlü herhangi bir sınava girmeden katılım sağlayabileceği ilanda 2020 KPSS (B) grubu puanı ile alımların yapılacağını bildirdi. Büro personeli pozisyonunda bir kadın personelin istihdam edileceği öğrenildi. Rektörlüğün konuya ilişkin yaptığı açıklama şu şekilde oldu: "Üniversitemiz Özel Bütçe, 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıdaki belirtilen unvanlarda yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ''Önlisans "2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP93); puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır."

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı başvuru şartları

1)   Herhangi bir Ön Lisans Programı mezunu olmak.
2)   Çağrı Merkezi Uzmanlığı sertifikasına sahip olmak.
3)   En az 6 ayı bir devlet üniversitesinde olmak üzere en az 3 yıl çağrı merkezi tecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek.
4)   Vardiyalı çalışmasına engel bir durumu bulunmamak.
5)   Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak.

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı için başvurular resmen açıldı. Adayların 11 Ekim tarihine kadar https://online.ktu.edu.tr adresi üzerinden başvuruda bulunmaları talep ediliyor. Başvurularda yanınızda bulunması gereken evraklar ise şu şekilde sıralanıyor:

1. Mezuniyet belgesinin e-Devletten alınmış barkodlu bir nüshası (e-Devletten mezuniyet belgelerini temin edemeyenler mevcut mezuniyet belgesinin bir nüshasını ekleyebilirler.)
2. 2020 (Önlisans) KPSS Sonuç Belgesi
3 Nüfus cüzdanı örneği
4. Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf (Başvuru işlemleri sırasında bilgisayar ortamında başvuru dilekçesine eklenecektir).
5. Başvuru sayfasında bulunan başvuru dilekçesi.
6. Sertifika ve deneyim belgesi istenilen unvanlarda; söz konusu belgeler ilgililerin görev/eğitim yapmış olduğu kurumdan alınacak olup belge başvuru işlemleri sırasında modüle yüklenecek ve ilgilinin yerleşmesi halinde belgenin aslı kurumumuza ibraz edilecektir.