Acun Medya duyurdu! Lise mezunu 1200 personel alınacak

Acun Medya personel alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre lise mezunu vatandaşların işe başvuruda bulunabileceği öğrenildi. 1200 kişinin istihdam edileceği duyuruldu.

Acun Medya duyurdu! Lise mezunu 1200 personel alınacak

Acun Medya, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere 1200 personel alımı yapacağını açıkladı. En fazla kadro ise lise mezunu adaylar için ayrılmış. Lise mezunu adayların yanın da lisans mezunlarının da başvuru yapacağı kadrolar açıklanmıştır. Online başvuruları almaya başlayan kurum için yeni iş ilanları ve şartları haber detayımız da sizler için verilmiştir.

Lise mezunu kadrosu: set personeli, boyacı ve temizlik görevlisi. Lisans mezunu kadrosu: İtalyan müşteri hizmetleri uzmanı, Alman Dilinde Tercüman, Kurgu Asistanı, Kurgu Operatörü, Hırvatça, Bulgarca ve Sırpça Tercüman ve Kurgu Takım Üyesi.

acun.jpg

Personel Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Başvuru yapmak istediğiniz kadro da belirtilen eğitim şartlarını karşılıyor olmanız gerekmektedir.
İletişim becerileri yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli olan adaylar tercih sebebidir.
Ekip koordinasyonu sağlamaya yatkın adayların başvuru da bulunulması istenmektedir.
Tercüman kadroları için istenilen dil de üst düzey de yazıyor ve konuşuyor olması ayrıca Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması şartı aranıyor. Aynı zaman da hastalar ile iletişim yönünüzün kuvvetli olması gerekiyor.

Müşteri hizmetleri kadrosu için en az bir yıl tecrübe şartı aranmaktadır.

Kurgu asistanı kadrosu için ise adayların, Edius programına hakim olması ve yurt içi veya yurt dışın da seyahat engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Boyacı kadrosu için ise; alanın da en az 5 yıl deneyimli olması gerekmektedir.

Kurgu Takım Kadrosu için; Edius, Premier, Adobe photoshop, Cut, Cinegy, After Affects ve Final programlarını kullanabilmek önemlidir.

Kurgu operatörü için ise İstanbul ilin de ikamet eden adayların başvuru yapması istenmektedir.
Aynı zaman da tercüman kadroları için ikinci dil olarak İngilizce diline hakim olmak istenmektedir.

acun-2.jpg

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kurum bünyesin de yayınlanmış olan yeni ilanlar için başvurular alınmaya başlanmıştır. Başvurular ihtiyaç halin de personel alımı hızını artırmak için açıktır. Başvurularını online başvuru ile kolaylıklar yapabilirsiniz.