AHBAP Derneği personel alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

Ünlü şarkıcı ve hayırsever Haluk Levent tarafından kurulan AHBAP Derneği personel alımı gerçekleştiriyor. Tecrübeli - tecrübesiz vatandaşların istihdam edileceği ilanın tüm ayrıntıları açıklandı.

AHBAP Derneği personel alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği, artan iş gücü nedeniyle kadrosunu genişletiyor. En az önlisans mezunu adayların başvuru da bulunacağı ilan için farklı kadroda başvurular online alınmaya başlandı.

Kurum ilan için yaptığı açıklama: "Benzeri bir tecrübem var ve deprem sonrası yaraların sarılmasına ben de destek olmak istiyorum diyorsanız başvurunuzu bekliyoruz. İlana başvurmanız durumunda yardım bölgelerinde ihtiyaç duyulan işgücü ile özgeçmişinizde yer alan deneyiminiz eşleştirilerek, uygun olmanız halinde bilgileriniz ilgili kurumlarla paylaşılacaktır.”

Personel Alımı Yapılacak Kadro ve Başvuru Şartları Detayları

Depo güvenlik sorumlusu alımı

Önlisans mezunu olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Askerlik görevini tamamlamış olan adayların başvuruları geçerli kabul edilecektir. Ayrıca daha önce Türk

Silahlı Kuvvetleri veya güvenlik personeli kadrosun da tecrübe edinmiş olan adaylar işe alım konusunda tercih sebebidir.

Depoya gelen yardımların güvenliğinden aynı zamanda da deponun fiziki olarak korumasını sağlayacak personel arayışı vardır.

ahbap.jpeg

Depo sorumlusu alımı

Vatandaşlar tarafından depoya gelen yardımların giriş ve çıkışlarından sorumlu olacaktır.

Depo düzen ve temizliğinden de sorumlu olacak personel arayışı vardır.

Üniversite mezunu tecrübeli veya tecrübesi askerliği tamamlamış olanlar işe alınacaktır.

Dağıtıma gidecek olan malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde araca yüklenmesinden de sorumlu olunacaktır.

Ahbap Personelliği için Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu ilan kadrolar için başvurular alınmaya başlanmıştır. Başvurular 11 Mart 2023 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Adaylar başvuru ekranı için Google arama yerine Ahbap personel alımı ilanları yazarak, güncel ve başvuruya açık olan ilanları görüntüleyebileceklerdir.

İşe alınacak olan personeller şimdilik 6 ay sözleşmeli olarak işe alınacaktır. İlerleyen günlerde ihtiyaç olması halinde sözleşmeleri yenilenecektir.