Akbank personel alımı devam ediyor! 350 kişiye iş fırsatı!

Akbank personel alımı gerçekleştiriyor. 350 kişinin işe kabul edileceği ilanda alım yapılacak olan kadrolar resmen duyuruldu. Müracaat koşulları açıklandı.

Akbank personel alımı devam ediyor! 350 kişiye iş fırsatı!

Akbank banka personeli alımı ilanı! Söz konusu banka personel ve işçi kadrosunu genişletmek üzere yıl içerisin de belli dönemler de personel alımı yapıyor. Dört dönem de yapılan personel alımı ve işçi alımı ilanları Ocak - Mart, Nisan - Haziran, Temmuz - Eylül ve Ekim - Aralık atların da başvuruları alıyor ve yeni ekip arkadaşlarını çalışma sahalarını tanıtıyor.

Akbank çalışana olmak istiyorsanız verilen ayları sıkı takip etmeniz gerekiyor. Akbank bünyesin de istihdam etmiş olduğu; banka personeli, işçi ve personellerine aylık maaş ücretlerini haricinde aylık brüt ücret tutarı üzerinden yılda ortalama dört defa ikramiye verir.

akbank2.jpg

Banka Personeli Alımı Unvanları Açıklandı!

Temizlik personeli,

Hemşire,

Çaycı ve garson / servis elemanı,

Çağrı Merkezi Uzmanı,

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı,

Muhasebe Uzmanı,

Saha Satış Yönetmeni,

Müfettiş Yardımcısı,

Yönetici Uzmanı,

Şoför kadroların da düzenli olarak ihtiyaç halin de alım yapmaktadır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Belli kadrolara başvuru yapacak olan adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Bay ve bayan adaylar arasından alım yapılmaktadır. Fakat bay adayların askerliğini tamamlamış olması şartı aranır. Kamusal haklarından yoksun olmayan, devlet düzenine karşı ihlal edici suş işlememiş ve işlenen suçlara yardım da bulunmayan adaylar başvuru yapacaklardır. Banka tarafından başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra alıma hak kazanan adaylar için arşiv soruşturması yapılacağı tahmin edilmektedir. Adayların soruşturma kapsamın da olumsuz sonuçlanması halin de başvuru hakları ve işe yerleşme hakları son bulacaktır.

akbank3.jpg

Akbank Personel Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Banka tarafından alım yapılacak personel kadrosuna ilişkin başvurular alınmaya başlamıştır. Adaylar hangi kadroya başvuru yapacağını belirleyerek başvuru işlemlerini tamamlayabileceklerdir. Başvurular Akbank kariyer sitesi üzerinden online olarak alınacaktır.

Başvuru linki