Belediyeye lise mezunu personel alımı! KPSS şartı yok!

İzmit Belediyesi personel alımı ilanı verdi. 68 kişinin işe alınacağı ilanda KPSS şartı aranmıyor! İşte ilanın tüm merak edilen detayları...

Belediyeye lise mezunu personel alımı! KPSS şartı yok!

Güvenlik görevlisi alımı ilanları birçok vatandaş tarafından beklenen ilanlar arasındadır. Özel ve kamu kurumlarında olmak üzere 2 ayrı güvenlik görevlisi kadroların da alım yapılmaktadır. Yayımlanmış olan bu ilan ise Kocaeli İzmir Belediyesi tarafındandır. Kamu da işe girmek ve düzenli gelire sahip olmak isteyenler için alımlar KPSS şartsız yapılacaktır.

Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olanlardan başvurular alınacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları olanlar başvuru yapacaklardır.

Anayasal düzene ve işleyişe karşı düzen bozucu hareketler de bulunmamanız gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi olarak çalışmanıza engel teşkil edecek fiziksel ve kronik sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir.

guvenlik-2.jpg

Güvenlik Personellerinin Görevleri Nedir?

Hafta içi ve hafta sonu gerektiğinde bina, salon ve benzeri yerleri açmak ve kapatmak ayrıca güvenliğinden sorumlu tutulacaksınız. Görev yeri ve zamanında tehlikeli bir durum ile karşılaşılması durumunda tutanak tutmanız ve ilgili idari birimi bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Görev zamanında belediye tarafından belirlenen yerlerde düzenli olarak devriye hizmeti yapmak ve maddi manevi kayıplara engel olmanız gerekir. Belediyeye ziyarete gelenlerin giriş ve çıkışlarını kontrol etmeniz gerekmektedir.

guvenlik.jpg

KPSS Şartsız Güvenlik Görevlisi Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kamu kurumu tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Başvurularını 20 Nisan 2023 tarihine kadar yapmış olmanız gerekmektedir. Başvurular ilgili kurumun İnsan Kaynakları Müdürlüğüne yapılacaktır. Kurum adresi: Sanayi Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı No: 4 İzmit/ Kocaeli