Dolgun maaş imkanı! BAYKAR personel alımı başladı

BAYKAR personel alımı yapıyor. Çok sayıda kişinin istihdam edileceği açıklandı. Aynı zamanda ilanın başvuru şartları ve müracaat sürecine dair tüm merak edilen detaylar aktarıldı.

Dolgun maaş imkanı! BAYKAR personel alımı başladı

Türk Savunma Sanayisine öncülük eden BAYKAR firması personel kadrosunu genişletiyor. Kurumun resmi işe alım kariyer sitesi üzerinden yaptığı açıklamalarının ışığında çok sayı da açık iş ilanı yayımlanmıştır.

Alım Yapılacak Personel Kadrosu ve Unvanları Açıklandı!

3 tesis yönetimi ve idari işler, 2 uçak bilimleri, 3 satın alma ve tedarik geliştirme personeli, 3 mekanik entegrasyon, 10 elektro optik sistemleri, 2 finans, 7 hafif platformlar, 10 yapay zeka yazılım teknolojileri, 5 yapısal teknolojiler, 9 yapısal imalat ve entegrasyon, 3 proje yönetimi, 3 web yazılım teknolojileri, 3 kontrol güdüm teknolojileri, 12 elektronik imalat ve entegrasyon, 5 saha elemanı, 2 insan kaynakları, 10 makine etkileşimi yazılım teknolojileri, 3 ürün yönetimi, 1 iş geliştirme, 9 elektronik sistem geliştirme ve 2 haritalama personeli olmak üzere alım yapılacaktır.

baykar-2.jpg

Müracaatlar için Gerekli Olan Kriterler Nelerdir?

Seyahat engeli bulunmayan ve söz konusu alanda mesleki gelişim tecrübesi kazanmak isteyenlerden başvurular alınacaktır.

Sizlerden Microsoft Office programlarına hakim olmanız istenmektedir.

İş sağlığı ve iş güvenliği kurallarının uygulanması konusunda sorumluluk sahibi olmanız beklenir.

Verilen işte gerekli sorumlulukları taşıyabilen ve takım çalışmasına yatkın olan adaylardan alım yapılacaktır.

Yapılacak olan projelerin tanıtımı gereği seyahat engelinizin olmaması gerekmektedir.

Alım yapılacak olan erkek adayların askerlik hizmetine tamamlamış olması veya minimum 2 yıl tecilli olması istenmektedir.

AR-GE ekibinde tecrübeli ya da bu alanlarda kendinizi yetiştirmek istiyorsanız, siz de bu ilana hemen başvuru yapabilirsiniz.

Gerekli durumlarda esnek çalışma saatlerine uyum göstermeniz beklenmektedir.

baykar.jpg

BAYKAR İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılır?

Yukarı da liste halinde verilmiş olan pozisyonlar da alımlar için müracaatlar başlamıştır. https://kariyer.baykartech.com/tr/basvuru/acik-pozisyonlar/ adresi üzerinden başvuru yapmak istediğiniz kadroyu seçerek online başvuru yapabilirsiniz.