FLO Ayakkabı için işçi alımı! Başvurular açıldı!

FLO Ayakkabı bünyesinde görev almak üzere çok sayıda işçi alımı yapılıyor. Türkiye'nin farklı illerinde gerçekleştirilen alımlarda başvurular resmen açılmış bulunuyor.

FLO Ayakkabı için işçi alımı! Başvurular açıldı!

Flo iş ilanları başvuru formunu doldurarak sizde yerinizi alabilirsiniz. Personel ve eleman alımlarını yıl içerisinde devam eden FLO 1960 yılında kuruldu. Her geçen gün daha da büyüyen ayakkabı firması yüzlerce mağazasıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Sürekli kendini yenileyen Flo Ayakkabı Türkiye’nin her yerinde personel alıyor.

Genel mağaza dışında farklı alanlarda da personel alımı gerçekleştiriliyor. Bu pozisyonlar için yapılan ilanlar için internet üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

2022/12/07/personel-10.jpg

Flo Güncel İş İlanları

Türkiye geneli personel alımları gerçekleştiren Flo Ayakkabı sizlere çok özel bir kariyer sunuyor. Flo Ayakkabı iş başvurusu formunu doldurarak sizde yerinizi alabilirsiniz. Türkiye’nin önemli firmaları arasında yer alan FLO 2023 yılında personel alımlarını gerçekleştiriyor. Sizde internet üzerinden iş başvurularınızı yaparak hemen kariyer yapabilirsiniz.

Mağaza personeli ve diğer alanlar için başvuru ilanları internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Sizde internet üzerinde tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Flo Ayakkabıcılık, iş ilanlarını kurumsal adresinden yayınlıyor. İnsan kaynakları tarafından incelenen başvurular olumlu olması durumunda kariyerinize başvurabilirsiniz. Flo Ayakkabı firması ücretleri ve yan haklarıyla öne çıkan firmalardan bir tanesidir.

Personel Alımı için Hangi Şartlar Aranıyor?

Flo Ayakkabı iş ilanları adresinde eleman ve personel alımları gerçekleştiriliyor. Flo insan kaynakları tarafından personellerde aranılan şartlar;

İnsan ilişkileri güçlü olması,

Yenilik açık olması,

Ekip çalışmasına yatkın olması,

Sonuç odaklı çalışması,

Alanında uzman olması,

Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlaması gerekir.

2022/12/07/personel-9.jpg

Günümüzde iş başvuruları artık internet üzerinden yapılıyor. Sizde online personel alım ilanlarına başvurarak hemen yerinizi alabilirsiniz. Firma ihtiyaç duyduğu pozisyonlara eleman alımlarına devam ediyor. Firmaların internet üzerinden iş ilanları güncel olarak yayınlanıyor. Her geçen gün daha fazla kişiye ihtiyaç duyan Flo Ayakkabı ilanlarına internet üzerinden erişebilirsiniz. Flo Ayakkabı iş ilanlarına başvuru yaptıktan sonra insan kaynaklarının size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. İnternet üzerinden iş başvurusu gerçekleştirmek son derece kolaydır. 2023 yılı FLO iş ilanları için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru linki