Gazi Üniversitesi personel alımı! Başvuru şartları belli oldu

Gazi Üniversitesi personel alımı ilanı verdi. Rektörlükten gelen açıklamaya göre güvenlik görevlisi ve büro teknikeri kadrolarında 40 kişi işe kabul edilecek. KPSS 70 puanla alımlar sağlanacak. Başvuru şartları açıklandı.

Gazi Üniversitesi personel alımı! Başvuru şartları belli oldu

Gazi Üniversitesi tarafından güncel ilan yayınlandı. Yayınlanan güncel kılavuza göre büro teknikeri ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan bu ilana göre KPSS 70 puan ile alım yapılacaktır.

Gazi Üniversitesi Kamu Personeli Alımı başvuru Şartları

Tercih edeceğiniz unvan da alım için Üniversite tarafından açıklanan şartları karşılıyor olmak gereklidir.

2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak ve istenilen puan türün de taban puana sahip olmak gereklidir.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun şartlarını taşıyor olmak gereklidir.

guvenlik-2-001.jpg

Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları: Önlisans programından mezun olmak. KPSS’den en az KPSS P93 70 puan almış olmak. 1.75 cm den kısa olmamak. Silahlı veya silahsız güvenlik kartına sahip olmak. Vardiyalı çalışma şartlarına uygunluk göstermek. Erkek personeller başvuru yapacaklardır.

Elektrik-Elektronik Teknikeri Alımı: Elektrik Teknolojisi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Endüstriyel Elektronik bölümlerinden birinden önlisans mezunu olmak. KPSS 2022 P93 puan türün de en az 70 puan almış olmak gereklidir.

Büro Personeli Alımı Şartları: KPSS P92 puan türün de en az 70 puan almış olunmalıdır. Önlisans mezunu olmak ve kılavuzda istenilen eğitim şartlarını karşılıyor olmak.

guvenlik-001.jpg

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Gazi Üniversitesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanına başvuru yapacak olan memur adayları için başvurular 7 Aralık 2022 – 21 Aralık 2022 tarihleri arasın da alınacaktır. Başvurular Gazi Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden başvurular online olarak alınacaktır. Online başvurular da başvuru belgeleri sisteme yüklenecek ve kurum tarafından kontrolleri sağlanacaktır. İşe alınacak memurlar Ankara da çalışacaklardır.

Memur Alımı Müracaat Belgeleri Nedir?

SGK döküm belgesi veya daha önce çalışmış olduğu kurumdan alınacak olan hizmet döküm belgesi istenmektedir.