İBB, Hamidiye Kaynak Suları işçi alımı ilanı verdi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Hamidiye Kaynak Suları bünyesinde görev almak üzere çok sayıda işçi alınacak. Üretim işçisi kadrolarında alım yapılacağı belirtildi.

İBB, Hamidiye Kaynak Suları işçi alımı ilanı verdi

Hiçbir deneyim sahibi olmayan, sektörde tecrübesi olmayan adaylar bu ilana başvurularını gönderebilecek. İşe alınacak olan üretim işçileri daimi kadroda çalışma fırsatına da sahip olacak. Günlük 7,5 saatlik çalışma süreci ile iş akışına devam edilecek. Ayrıntılar haberimizin devamında yer almakta.

Hamidiye Kaynak Suların da Üretim İşçisi Olma Koşulları

Adaylar en az lise mezunu olmalıdır.

İletişim becerisi yüksek olan adaylar bu ilanda değerlendirilecektir.

Ekip şeklinde sürdürülecek çalışmalarda uyum beklenmektedir.

İşin sürekliliği açısında kronik rahatsızlığın ya da bedensel engellilik durumunun bulunması gerekmektedir.

hamidiye-kaynak-sulari.jpg

Dikkat, düzenli ve disiplinli çalışma anlayışının benimsenmesine dikkat edilecektir.

Vardiyalı sistem olup günde 3 vardiya dönmektedir. Adayların bu günlük 3 vardiya sisteminde çalışmasına uyum sağlayabilecek olması istenmektedir.

Yukarıda bildirilen şartlara sahip olan tüm vatandaşlar işe alınacak olan 10 üretim işçisinden biri olmak için müracaatta bulunabilmektedirler.

Üretim İşçileri Hangi Çalışma Şartlarına Sahip Olacak?

İş; vardiyalı çalışma şekline dayanmakta olup, günlük 3 vardiya sistemi uygulanacaktır. Her bir personelin günlük çalışması 7,5 saat olarak belirtilmiştir. Çalışma yerine ait açık adres bilgisi şu şekildedir: ‘Mithatpaşa Mahallesi, Selanik Bulvarı, No: 1, Kemerbugaz / Eyüpsultan / İstanbul’dur. Çalışma saatleri hakkında yapılan bilgilendirme şu şekildedir. Sabah saat 07:30’da başlayacak olan mesai, akşam saat 16:30’da sın bulacaktır. Ancak üretim işçileri için günlük 3 vardiya uygulaması söz konusu olması sebebiyle çalışma saatlerinde değişim söz konusudur.

hamidiye-kaynak-sulari-2.jpg

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Başvuru Süresi

Hamidiye Kaynak Suları bünyesinde üretim işçisi olarak çalışmak isteyen adaylar, yukarıda bildirilen şartları sağlaması doğrultusunda İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) internet sitesinden müracaat edebilmektedir. İzlenmesi gereken işlem basamakları şu şekilde özetlenebilir. İBB Kariyer sayfaları içerisine erişim sağlanır ve ardından ‘Genel Başvuru’ alanında bulunan başvuru ekranı kullanılır. İlgili bilgilerin ekrana girilmesi ile başvuru işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Herhangi bir durum için olası yazışma gereksinim için Hamidiye Kaynak Suları İnsan Kaynakları Departmanı’na ait e-mail adres bilgisi de ilana dahil edilmiş olup şu şekildedir. ‘[email protected]’ Ancak başvuruların sadece İBB kariyer sitesinden oluşturulan özgeçmişler ile sürdürüldüğünü belirtmek isteriz.