İBB temizlik görevlisi alımı yapıyor! 187 kişiye istihdam sağlanacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Boğaziçi Yönetim A.Ş. bünyesinde görev almak üzere 187 kişiye istihdam sağlanacağı açıklandı. Belediye, temizlik görevlisi kadrolarında alım yapacak.

İBB temizlik görevlisi alımı yapıyor! 187 kişiye istihdam sağlanacak

Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların başvuruda bulunabileceği Boğaziçi Yönetim firmasına ait olan ilan için yaş sınırı getirilmedi. Adaylardan en az mezuniyet seviyesi, yaş sınırı ve tecrübe beklentisi yok! Kolay sağlanabilir şartlar sebebiyle İŞKUR ilanına gelen talep yoğun olarak sürmekte. İşe alınacak olan 187 temizlik personelinden biri olmak isteyen adaylar, ilana ait önemli detayları haberimizde bulabilir.

Temizlik Personeli Alımı Aranan Özellikler

İŞKUR ilanları arasında dahile dilen Boğaziçi Yönetim firmasına ait ilanda çok fazla sayıda adaylardan beklenen özellik bulunmamaktadır. Sadece bildirilen iki temel şartı sağlayan vatandaşlar kamu işçi alımı formuna cevaben müracaat edebilmektedir. Aranan özellikler şu şekildedir.

temizlik.jpg

Temizlik işlerinden anlayan ve vardiyalı şekilde sürdürülmekte olan işe adapte olarak vardiyalı çalışmayı kabul eden adaylar başvurusu onaylanan adaylar arasında yer alacaktır.

Çalışma Şartları Hakkında Genel Bilgi

Adaylar işe alınmaları durumunda, vardiyalı olarak çalışmalarını sürdürecektir. Çalışma süresi dönemse veya part time şeklinde olmayacaktır. Tam zamanlı çalışma sisteminde ve süre sınırsız ibareleri ile iş anlaşması başlatılacaktır. Daimi kadroda çalışma imkanı mevcuttur.

Çalışma yer bilgisi için standart bir alan bildirilmemektedir. İstanbul Geneli olacak şekilde belirtilen çalışma yer bilgisi, daha fazla adaya umut olmaktadır. İstanbul ilinde yaşayan vatandaşlar, hangi ilçede ikamet ediyor olurlarsa olsunlar bu ilan için müracaatta bulunabilmektedirler.

temizlik-2.jpg

Başvurular Başladı mı? Başvuru Süreci Nedir? Nasıl Başvurabilirim?

İŞKUR ilanları arasında yer alabilmesi için hazırlanan formun imzalandığı gün (01.02.2023)itibariyle başvurular onaylanmaktadır. Başvuru süreci 28 Şubat 2023 Salı gününe kadar devam edecektir.
Başvuru yapabilmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi internet sitesine giriş yapmak ve bu site içerisinde yer alan ilanlar bölümünden ‘Genle Başvuru’ ilanına erişim sağlamak gerekmektedir. Kısa yoldan belirtilen adrese erişim sağlamak isteyen takipçilerimiz için kullanabilecekleri direk link şu şekildedir. ‘kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5’ karşınıza açılacak olan Genel Başvuru bölümünden müracaat işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.