İBB'den güvenlik görevlisi alımı! 100 kişi istihdam edilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş. bünyesinde görev almak üzere 100 kişi işe kabul edilecek. İŞKUR üzerinden başvurular açılmış bulunuyor. Başvuru şartları belli oldu...

İBB'den güvenlik görevlisi alımı! 100 kişi istihdam edilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSTGÜVEN bünyesinde görev almak üzere güvenlik görevlisi alımları başladı. Başvuru şartları belli oldu. Müracaat tarihleri açıklandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce İŞKUR'da yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere ilan yayımladı. Alımlar İBB'ye bağlı olan " İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş. " şirketine yapılacaktır. Kadın Erkek adaylardan başvuru yapabileceği ilan için başvuru süreci nedir? Kimler başvuru yapabilecek? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İSTGÜVEN yayımladığı ilan ile 100 Güvenlik görevlisi alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda ilgili açıklama şöyledir;

dgf-1.png

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları 6 gün içerisinde alınacak. Buna göre başvurular İBB kariyer adresi üzerinden elektronik ortamda olmak üzere;

Başvuru Tarihleri: 24 - 30 Kasım 2022

Başvuru Adresi: Genel Başvuru https://kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden başvuru yapılacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İBB İSTGÜVEN başvurusu için adaylardan " 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi nitelikler aranacaktır.

İLANIN DETAYLARI:

fgh-1.png