İlkokul mezunları dikkat! Pegasus kabin memuru alımı yapıyor

Pegasus kabin memuru alımı gerçekleştiriyor. En az ilkokul mezunu olan vatandaşların bu ilana başvuruda bulunabileceği öğrenildi. Başvuru şartları belli oldu.

İlkokul mezunları dikkat! Pegasus kabin memuru alımı yapıyor

Pegasus personel kadrosunu genişletiyor. En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapacağı toplam 8 ilan yayınlanmıştır. Adaylar başvurularını yapmadan önce haber içeriğimizde vermiş olduğumuz başvuru şartlarını detaylı bir şekilde incelemesi tavsiye edilir.

Uçak yükleme işçisi, misafir hizmetleri memuru, kabin memuru, kıdemli ekip planlama uzmanı, takımhane elemanı ve mekanik teknisyen kadrolarında alım yapılacaktır. Adaylara ortalama 15 bin TL maaş ödemesi yapılacağı planlanmaktadır.

Kabin Memuru Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

36 yaşını tamamlamamış olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları başvuru yapacaklardır.

En az önlisans mezunu olanlar başvuru yapacaklardır.

Kadın kabin memuru adayların 160 – 180 cm, erkek kabin memuru adaylarının ise; 170 – 190 cm boy aralığında olması gerekmektedir.

pegasus.jpg

Mesleği gereği olan üniformayı giyince vücudunun gözüken yerlerin iz bulunan adayların başvuruları değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Başvuru yapmak isteyen erkek adayların askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl süre zarfında tecilli olması da aranan şartlar arasındadır.

Adayların Arapça, Farsça ve Rusça dillerinden birinin İngilizce dilinin yanında bilmesi gerekmektedir.

İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Uçak yükleme alanında istihdam edilecektir.

En az ilkokul mezunu ve B sınıfı ehliyeti olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Adayların başvuru yapabilmesi için Kocaeli ili Gebze ilçesinde ikamet etmesi veya İstanbul ili Anadolu Yakasında ikamet etmesi gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik şartı kabin memuru alımı için istenen şart ile aynıdır. İlgili bölüme bakmanız tavsiye edilir.

pegasus-2.jpeg

Takımhane Elemanı için; lise mezunu adaylar, mekanik teknisyeni alımı için; Endüstri Meslek Liseleri ya da Meslek Yüksek Okullarının Mekanik Mekatronik Motor bölümlerinden mezun, misafir hizmetleri memuru alımı için lise mezunu ve kıdemli ekip planlama uzmanı alanı için üniversitelerin Mühendislik Fakültesi mezunları başvuru yapacaklardır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Söz konusu ilan için başvurular kurumun kariyer sitesi üzerinden online olarak alınmaya başlanmıştır. Kendinize uygun kadroya kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.