İŞKUR duyurdu! Türk Hava Yolları ilkokul mezunu personel alımına başladı

Türk Hava Yolları yüksek maaş imkanıyla personel alımı yapıyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre THY en az ilkokul mezunu olmak üzere çok sayıda kişiye istihdam sağlayacak.

İŞKUR duyurdu! Türk Hava Yolları ilkokul mezunu personel alımına başladı

Türk Hava Yolları iş ilanı yayınlamaya İŞKUR üzerinden devam ediyor! Çalışmıyor ve ilkokul mezunuysanız bu ilan tam size göre!

İŞKUR ilanları kategorisinden yeni yayınlanan kurum ilanı çok rağbet gören ilanlar arasındadır. KPSS şartı olmadan yapılacak olan personel alımı ilanı her kesime hitap eder. Daimi kadro da işe alınmak üzere ikram hizmetleri personeli kadrosun da 40 personel alımı yapılacak. İlkokul mezunu adayların başvuru yapacağı ilana göre başvuru şartları nedir?

thy-2.jpg

Personel Alımı Başvuru Nitelikleri Nedir?

Türk Vatandaşları ilgili ilana başvuru yapabileceklerdir.

1 yıldan daha uzun süreli hapis cezası almış olan adaylar söz konusu ilan için başvuru da bulunamayacaklardır.

Adaylar 3 vardiyalı çalışma sistemine tabii tutulacağı için başvuru yaptığın da tüm şartları kabul etmiş olarak değerlendirilmektedir.

Ekip çalışmasına destek verecek personeller aranmaktadır.

Kamu haklarından mahrum olmayan adaylar başvuru yapabilir.

2022/12/07/personel-10.jpg

Meslek Elemanı Alımı Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kurum tarafından yayınlanan başvuru niteliklerini sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR e-Şube üzerinden yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını 28 Şubat 2023 tarihine kadar yapabileceklerdir. Online başvuru sistemi 28 Şubat gecesi adayların erişime kapatılacak ve başvurular kurum tarafından değerlendirmeye alınacaktır. İŞKUR sistemine e-Devlet veya T.C. kimlik numarası ve şifreniz ile kolaylık erişim sağlayabileceksiniz. İŞKUR üzerinden iş ilanları sayfasın da meslek unvanın THY yazdığınız da ilanlar ve şehirler sizler için listelenecektir.

Başvurular Hakkında İŞKUR Üzerinden Açıklanan Bilgiler Nelerdir?

Yiyecek İçecek İşletmeciliği Meslek Elemanı kadrosun da işe alınacak 40 personel kurum bünyesin de engelli kadrosun da istihdam edilecektir. Başvuru yapacak olan adayların %40 engelli belgesine sahip olması gerekir. İşe alımlar İstanbul ilin de yapılacaktır. Söz konusu ilan için ikametgah şartı aranmamaktadır. Fakat işe alım süreci tamamlandıktan sonra başvuruları onaylanan adayların mesai süresi boyunca İstanbul ilin de ikamet etmeleri gerekmektedir.

Adaylar 07:00-15:00, 15:00-23:00 ve 23:00-07:00 saatleri arasın da personel listesine göre vardiyalı olarak çalışacaklardır.