İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KPSS şartsız 150 tecrübesiz işçi alımı yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İstanbul Personel Yönetim A.Ş. bünyesinde görev almak üzere 150 tecrübesiz işçi alımı gerçekleştiriliyor. KPSS şartsız ilanda başvurular resmen açılmış bulunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KPSS şartsız 150 tecrübesiz işçi alımı yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bağlı birimlerinden olan İSPER (İstanbul Personel Yönetim A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak. İBB tarafından yayımlanmış ilanın başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre Tecrübeli, Tecrübesiz ve KPSS Şartsız olacak şekilde 150 Sürekli İşçi alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak Sürekli İşçi kontenjanına 100 Daimi Personel ve 50 Engelli Personel olmak üzere 2 statüde alım olacak. Adayların kılavuzda belirtilen şartları taşıyor olmaları ve belirlenen başvuru tarihleri içerisinde müracaatlarını yapmaları gerekiyor.

2022/11/24/personel-8.jpg

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

İBB tarafından yayımlanan ilana müracaat edecek adayların öğrenim durumları itibarıyla İlköğretim ve üzeri mezuniyete sahip olmaları isteniyor.

Alımlar Deneyimli ve Deneyimsiz olacak şekilde gerçekleştirilecek.

Takım çalışmasına uyum sağlayan adaylar aranıyor.

Çözüme ve hizmet odaklı çalışma prensibine sahip olmak.

En az %40 engelli raporuna sahip olmak.

Temizlik ve Büro Personeli pozisyonlarında çalışmaya uygun olmak.

MS Office programlarını aktif kullanabiliyor olmak.

İletişim becerisi güçlü adaylar tercih edilecek.

2022/11/24/personel-7.jpg

Belediye İş İlanı Müracaat Süreci ve Tarihleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından İSPER A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere Sürekli İşçi alımı için yayımlanan iş ilanına müracaat edecek adayların, 6 Aralık ile 9 Aralık 2022 tarihleri arasında İBB resmi web sitesi Kariyer sayfası üzerinden başvuru işlemlerini yapmaları gerekiyor. Farklı şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.