İstanbul'da iş arayanlar dikkat! İŞKUR'dan müjde geldi!

İstanbul Bayrampaşa Belediyesi, BAYPAŞ bünyesinde görev almak üzere çok sayıda kişiye iş fırsatı sağlayacak. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanın tüm merak edilen detayları resmen duyuruldu.

İstanbul'da iş arayanlar dikkat! İŞKUR'dan müjde geldi!

Bayrampaşa Belediyesi bünyesinde olan sosyal tesisleri işleten BAYPAŞ, kadrosundaki eksik hizmetli personelini tamamlamak için ilan verdi. Tahsil ya da öğrenim konusunda hiçbir şartı olmayan firmaya ait ilanın süresi fazla uzun sürmeyecek! Başvuruda bulunmak isteyen adaylar elini çabuk tutup ilana ait detayları öğrendikten sonra hızlı müracaat alternatifini değerlendirebilirler. Sağlanması birçok kişi için kolay olarak sunulan şartları sebebiyle bu ilana başvuruların yoğun olacağı düşünülmekte.

Hizmetli Alımı için İstenen Şartlar

İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesinde bulunan BAYPAŞ firması, kendi ofisinde çalıştırılmak üzere ilana verdiği hizmetli personelinden şu şartları istemektedir.

2022/11/24/personel-7.jpg

Türk Vatandaşı olmalıdır.

En az 1 yıl boyunca aynı sektörde çalışmış olmalıdır.

İş konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Engelli olmamalıdır.

Başvuruda bulunacak olan adayların bayan olması gerekmektedir.

Çalışma saatlerinde esneklik söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple esnek çalışma saatlerinde çalışmaları sürdürebilecek personel olmalıdır. Çalışma adresi ‘Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, No: 2, Bayrampaşa / İSTANBUL şeklinde belirlenmiştir.

Personel Alımı Başvuru Tarihleri Nedir? Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlanın İŞKUR tarafından yayınlandığı tarih olan 15.02.2023 günü itibariyle gelen başvurular kabul ediliyor. Başvuruların kabul edileceği son gün bilgisi ise 22 Şubat 2023 tarihi şeklinde paylaşılmıştır.
Başvurular sadece e-mail yoluyla kabul edilmektedir. Telefon ile ya da şahsi şekilde yapılacak müracaatlar kabul dışı olmaktadır.

2022/11/24/personel-8.jpg

İş başvurusu için kullanılacak olan mail adresi şu şekilde bildirilmiştir. ‘[email protected]’ . Bildirilen bu mail adresine adaylar kendilerine ait olan özgeçmişi (CV) gönderebilmektedirler. Tüm gelen özgeçmişler son müracaat günün ardından değerlendirilecek olup işe uygun bulunan adaylar görüşmek üzere aranacaktır. Bu sebeple özgeçmiş bilgilerinin arasına erişim seçenekleri (cep telefon numarası) muhakkak eklenmelidir.