İzmir Büyükşehir Belediyesi lise mezunu personel alımı gerçekleştiriyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İZDENİZ bünyesinde görev almak üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştiriliyor. En az lise mezunu vatandaşların başvuru yapabileceği ilanda müracaat koşulları belli oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi lise mezunu personel alımı gerçekleştiriyor

İşe alımının yapılacağı kurumun İzdeniz olması, başvuru şartlarının kolaylığı ve ‘Kamu İşçisi’ olarak çalışma fırsatı dahilinde oluşturulan İŞKUR ilanının yoğun talep alacağı öngörülmektedir. Bu sebeple başvuru süresi sadece 3 gün olmak üzere kısa tutulmuştur. İlgilenen takipçilerimizin bildirilen zaman aralığını kaçırmadan başvurabilmeleri üzere haberimiz derlenmiştir.

İzdeniz’’de Temizlik Personeli Alımı için İstenen Şartlar

Hem kadın hem de erkek adayların bu iş ilanına başvuruda bulunabileceğini bildirmek isteriz. Kadın ve erkek adayların başvuruda bulunabileceği İzdeniz İlanı için istenen şartlar şunlardır.

Başvuruda bulunacak olan adayın erkek olması durumunda askerlik görevini tamamlamış olma şartı aranmaktadır.

izdeniz.jpg

İşe alınması durumunda işin sürdürülebilirliği açısından sorun teşkil etmemesi adına adayların herhangi bir sağlık sorununun olmaması gerekmektedir.

Açılan ilan ile temizlik personeli alımı için başvuruda bulunacak olan adayların en az lise mezunu olmaları beklenmektedir.

Adli sicil kaydı temiz olan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

35 yaşına kadar olan adayların başvuruları kabul edilecek olup, 35 yaşından büyük olan adaylar bu pozisyon için değerlendirilmeyecektir.

Personel Alımı Başvuru Tarihleri ve Başvuru İşlemleri

8 Şubat Çarşamba günü İŞKUR sayfalarında ilan edilen işçi alımı için başvuru tarih aralığı sadece 3 gün olarak belirlenmiştir. 13 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan başvuru kabulleri 15 Şubat Çarşamba günü de dahil olmak üzere devam edecektir.

izdeniz-2.jpg

Başvuru şekli ise İzmir İzdeniz mail adresine erişim ile olmaktadır. Başvuru sırasında sadece özgeçmiş (adaya ait CV) talep edilmektedir. Müracaatın yapılacağı mail adresi ise: ‘[email protected]’ şeklinde bildirilmiştir. İrtibata geçilecek yetkili kişi Büro Personeli: Uğur Eren Gedik olarak belirlenmiştir.

Tam zamanlı ve vardiyalı olarak çalışmaların sürdürüleceği, memur maaşı üzerinden ücretlendirmenin yapılacağı bu pozisyona başvurmak isteyen adaylara önemle sunulur. Başvuruda bulunmak isteyen adaylara ufak bir hatırlatma! Başvuru sırasında özgeçmiş (CV) gönderilirken, hangi pozisyon için müracaat edildiğinin belirtilmesi istenmektedir.