Kızılay KPSS şartsız en az ilkokul mezunu yüzlerce personel alacak!

Kızılay personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. KPSS şartı olmadan vatandaşların başvuruda bulunabileceği belirtilirken, aynı zamanda en az ilkokul mezunu bireylerin başvuru yapabileceği açıklandı.

Kızılay KPSS şartsız en az ilkokul mezunu yüzlerce personel alacak!

Kızılay, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya en az ilkokul mezunu adayların başvuru da bulunacağı 12 ilan yayınladı. Farklı kategoriler de personel alımının yapılacağı bilgisi de kamuoyu ile paylaşıldı.

Söz konusu ilana ilişkin Kızılay tarafından; “Bu alımlar ile çalışma hayatına katılmak isteyen farklı kategorilerdeki kişilere fırsatlar sağlamak ve istihdamı arttırmak amacıyla gerçekleştiriyoruz.’’ şeklin de açıklama yapıldı.

Alım Yapılacak Kadrolar Nelerdir?

İnsan Kaynakları Uzmanı, Depo Uzmanı, Kalite Kontrol Formeni, Kalite Kontrol Ustası, Satın Alma Uzmanı, Yaşlı Bakım Teknikeri, Engelli Personel, İnsan Kaynakları İş Ortağı Personeli, Biyomedikal Uzmanı, Temizlik Görevlisi, Tasarım Proje Uygulama Yöneticisi, Dikim/Yapıştırma Ustası, Muhasebe Uzmanı, Serigrafi Ustası, Dikim Yapıştırma ve kesim usta yardımcısı kadroların da alım yapılacaktır.

kizilay-2.jpg

Personel Alımı Müracaat Koşulları Nedir?

Adayların başvuru da bulunması için bazı kadrolar da en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Sabıka kaydı bulunmayan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları da başvuru da bulunacaklardır.

Güvenlik soruşturması kapsamın da olumsuz sonuçlanan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru yapacağınız kadro da en az 1 yıl tecrübe sahibi olmanız istenmektedir.

18 yaşından küçükler başvuru yapamazlar.

Askerlik durumu olan erkek adayların başvuruları değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Başvuru için kamusal haklarınızdan mahrum olmamanız gerekmektedir.

kizilay-3.jpg

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Yayınlanmış olan ilanlara başvuru da bulunmak isteyen adaylar için başvurular alınmaya başlanmıştır. Adaylar başvurularını Kızılay resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kızılay sitesine giriş yaptıktan sonra başvuru da bulunmak istediğiniz ilan da başvuru seçeneğine tıkladığınız da karşınıza çıkan sayfa da hesap oluşturmanızı isteyecektir. Hesabınız varsa; oluşturmanıza gerek yok, fakat hesabınız yok yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra sizden istenen başvuru formunu doldurarak başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz.

Başvuru linki