Kızılay personel alımı başladı! Yüksek maaş imkanı sunulacak

Kızılay personel alımı yapıyor. Kızılay'dan gelen açıklamaya göre hasta bakım teknikeri kadrolarında çok sayıda kişi istihdam edilecek. Başvuru şartları ile ilgili tüm merak edilen detaylar resmiyet kazandı.

Kızılay personel alımı başladı! Yüksek maaş imkanı sunulacak

Kızılay personel alımı ilanı yayımladı. Ocak ayının son haftasına gelirken yayımlanan ilana göre Yüksek Maaş ile Üniversite mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı. Söz konusu yayımlanan ilan ile Kızılay Bakım A.Ş biriminde görevlendirmek üzere " Yaşlı Bakım Teknikeri " alımı gerçekleştirecek. Söz konusu ilana göre Kızılay yayımladığı ilana göre başvuru süreci başladı. Peki kimler başvuru yapabilecek?

Yaşlı Bakım Teknikeri Görevleri Nelerdir?

Kızılay yayımladığı ilana göre İstanbul Kartalda bulunan Bakım A.Ş birimine Yaşlı Bakım Personeli alımı yapacak. söz konusu ilana göre adaylar Yaşlıların tüm bakımlarından sorumlu olacaklardır.

kizilay-2.jpg

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Kızışa personel alımına başvuru için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İstanbul'da İkamet ediyor olmak, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olmak" şartları aranacak. Özel olarak ise,

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda sertifikalı kurs almış,
  • Alanında en az 1 yıl deneyime sahip,
  • Sağlık kuruluşlarına sevk edilen yaşlılara refakat etmek,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kızılay personel alımı başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç yıl sonuna kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

kizilay-3.jpg

Son başvuru tarihi: 26.12.2023 00:00

Başvuru Adresi: https://basvuru.kizilaykariyer.com/hqhhfhw8lspry4m6hkphlwqvs2.job