KPSS şartı yok! 14.000 TL maaşla 2 belediye zabıta memuru alımı ilanı verdi

Belediyeye zabıta memuru alımı yapılıyor. İki ilde başvurular resmen açılmış durumda. KPSS şartı olmadan başvuru yapabileceğiniz ilanın başvuru şartları belli oldu. 14000 TL maaşla çalışma imkanı sağlanacağı belirtildi.

KPSS şartı yok! 14.000 TL maaşla 2 belediye zabıta memuru alımı ilanı verdi

14 Bin TL maaşla ikametgah şartsız zabıta memuru alımları başladı. İŞKUR üzerinden yapılacak zabıta memuru alımı 2 belediye tarafından yapılacaktır. Alımların da KPSS puan şartı aranmaktadır. İkamet şartı aranmayan zabıta memuru alımı ilanlarına göre başvurular tüm Türkiye’den alınacaktır. İşte zabıta memuru alımı başvuru koşulları ve tarihleri...

Zabıta Memuru Alımı Yapacak Belediyeler Açıklandı!

Şanlıurfa Belediyesi,

Akseki Belediyesi,

Şanlıurfa Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Yapıyor!

Şanlıurfa Belediyesi tarafından 8 Kasım 2022 tarihin de KPSS 60 puan ile zabıta memuru alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilana göre “KPSS 60 puan ile zabıta memuru alımı yapacağını duyuran Belediye, alım da en az B sınıfı sürücü belgesine ihtiyaç duyduklarını belirtti.” Başvurular 19 Aralık 2022 – 23 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular belirtilen tarihler de Şanlıurfa Belediyesine yapılacaktır. Başvuru belgeleri başvuru sırasın da istenecektir.

zabita.jpg

Akseki Belediyesi Zabıta Memuru Alımı İlanı

Akseki Belediyesi tarafından kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya zabıta memuru alımı yapılacağı açıklandı. Zabıta memuru alımların da B sınıfı ehliyet ve KPSS puan şartı istenmektedir. Başvurular; 9 Ocak 2023 – 13 Ocak 2023 tarihleri arasında alınacaktır. İşe alınacak personel Antalya ilinde ikamet edilecektir. Başvurular Akseki Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.