KPSS şartı yok! Kızılay 250 personel alımı yapıyor

Kızılay personel alımı ilanı verdi. Kızılay'dan gelen açıklamaya göre KPSS şartı olmadan 250 kişi istihdam edilecek. Başvuru şartları resmen açıklandı.

KPSS şartı yok! Kızılay 250 personel alımı yapıyor

Kızılay, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere 250 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. Kızılay personel kadrosunu genişletmek istiyor! Kamu kurumu Tasarım Proje Uygulama Yöneticisi, İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı, Satın Alma Uzman Yardımcısı, Satın Alma Sorumlusu ve Proses ve Çıkış Kalite Kontrol Sorumlusu kadroların da alım yapacaktır.

Kızılay Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Tasarım proje uygulama yöneticisi: Makine Mühendislik, Makine Teknik Ressam veya Teknik Öğretmen alanlarından mezun olan adaylar başvuru yapacaklardır. En az 4 yıl deneyim şartı aranmaktadır. Autocad, SAP ve ERP programlarını bilen adaylar başvuru yapacaklardır.

Satın alma sorumlusu: Çelik inşaat ve malzeme getirme ve götürme alanın da en az 5 yıl tecrübe aranmaktadır. Seyahat engeli olmayan en az B sınıfı sürücü belgesi olan adaylar başvuru yapacaklardır. Kadın ve erkek adayların başvuru da bulunacağı ilana göre; erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

kizilay-2.jpg

İnsan kaynakları uzman yardımcısı alımı: Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabileceklerdir.MS Office programına hakim en az 2 yıl tecrübeli adayların başvuru yapması istenmektedir.

Proses çıkış ve kalite kontrol sorumlusu: Teknik resimleri okuyabilen adaylar alınacaktır. Aktif araç kullanabilen ve yoğun iş temposuna uygunluk sağlayan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Satın alma uzman yardımcısı alımı: Sağlık sektörün de en az iki yıl deneyimli SAP programlarını kullanmayı bilen adaylar alınacaktır. Bilgisayar ve Office programlarını aktif olarak kullanıyor olmak gereklidir.

Memur Alımı Hangi İller de Yapılacak?

İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı ve Satın Alma Uzman Yardımcısı kadroları için alımlar Konya ilin de Satın alma Sorumlusu, Tasarım Proje Uygulama Yöneticisi ve Proses ve Çıkış Kalite Kontrol Sorumlusu uzmanları ise Malatya ilin de istihdam edilecektir.

kizilay-3.jpg

Devlet Personeli Alımı Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlan detayların da belirtilen alımlar için başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağı da vermiş olduğumuz link üzerinden başvuru yapabilirler.

Kızılay personel alımı başvuru linki