Lise Mezunları İçin Bekçi Alımı: Mülakat ve Sınav Şartı Aranmıyor

Eskişehir Ticaret Borsası, lise mezunu adayları bekçi olarak işe alacak. Adaylarda lise mezunu olma şartı aranacak. Başvuru tarihleri ve başvuru detayları ilan edilecek. Adaylar şartları sağlıyorsa başvurularını yapabilecekler.

Lise Mezunları İçin Bekçi Alımı: Mülakat ve Sınav Şartı Aranmıyor

Eskişehir Ticaret Borsası tarafından en az lise mezunu olmak şartıyla bekçi alımı yapılacağı yayımlanan ilan detayları ile aktarıldı. Alımlar için adayların hangi şartlara haiz olması gerekiyor? Başvuru tarihleri ne? Başvurular nasıl yapılacak?

Bekçi alımları için yayımlanan son ilan Eskişehir Ticaret Borsası’ndan geldi. Yayımlanan ilan detaylarında en az lise mezunu bekçi alımları yapılacağı duyuruldu.

Alımlar için adayların haiz olması gereken şartlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Eskişehir ilinde ikamet ediyor olmak, adli sicil kaydı olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmaya engel olacak bir sağlık sorunu olmamak, en az lise veya dengi okul mezunu olmak, 1 yıllık iş tecrübesi, Office programlarına hakim olmak, askerlik ile ilişiği olmamak. 3 Vardiya çalışmaya elverişli olmak şartlarına haiz olunması gerekmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak?

Bekçi alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar Eskişehir Ticaret Borsası e posta adresine özgeçmişlerini göndererek yapabilecekler. Başvurular 1 Nisan 2024 tarihinde başlayıp 1 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek.

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.