Roketsan yüksek maaş imkanıyla KPSS şartsız personel alımı yapıyor

Roketsan personel alımı gerçekleştiriyor. Roketsan'dan gelen açıklamaya göre KPSS şartı olmadan 21 ayrı kadroda alımlar başladı. Başvurular bugün itibarıyla açılmış bulunuyor. Başvuru şartları belli oldu.

Roketsan yüksek maaş imkanıyla KPSS şartsız personel alımı yapıyor

Roketsan personel alımı yüksek maaş garantisi ile başladı. Başvuru şartları ve son başvuru tarihi gibi merak edilen detaylar belli oldu...

Roketsan, tarafından yayınlanan ilana göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 21 ayrı unvanda personel alımı yapılacağını kamu kurumu tarafından web sitesinde yayınlanmıştır. Personel alımı kpss'siz alım yapılacaktır. Yayınlanan ilana göre personel alımı yapılacak olan unvanlar nelerdir? Hangi unvanlar da alım yapılacaktır?

roketsan-2.jpg

Roketsan Alım Yapılacak Unvanlar Nelerdir?

Elektronik donanım mühendisi, Navigasyon Algoritma mühendisi, Bilgi güvenliği mühendisi, elektronik donanım tasarım mühendisi, üretim mühendisi, test mühendisi, tasarım mühendisi, emniyet analizleri mühendisi, proje mühendisi, gömülü tasarım mühendisi, aday mühendisi, sistem tasarım mühendisi, yazılım test mühendisi, yapısal analiz mühendisi, modelleme mühendisi, elektronik tasarım mühendisi, sistem mühendisi, mekanik tasarım mühendisi, yönetim mühendisi, sistem yönetim mühendisi ve donanım tasarım mühendisi alımı yapılacaktır.

Roketsan Başvuru Şartları Nelerdir?

Üniversitelerin istenilen unvan da bölümlerinden mezun olunması gerekmektedir.

İngilizce dilini iyi derece de bilmek gereklidir. Yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre alım yapılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan başvurular alınacaktır.

Altium Designer tasarım programı ile devre tasarımı ve devre simülasyonu konusunda deneyimli olmak.

C/C++ dillerinde deneyimli olmak gereklidir.

Gerektiği durumlar da yurt içi ve yurt dışı seyahatlerin de deneyimli olmak.

Mikroişlemci, mikrodenetleyici ve FPGA tabanlı sayısal devre tasarımın da deneyim şartı aranmaktadır.

roketsan-3.jpg

Roketsan Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi Nedir?

Roketsan, tarafından yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını elektronik ortam da Roketsan resmi internet sitesi üzerinden alınacaktır. Başvurular Roketsan tarafından alınmaya başlamıştır. Son başvurular 31 Aralık 2022 tarihine kadar alınacaktır. Başvurular online olarak alınacaktır ve farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru için tıklayınız.