Şehir Hastanesi personel alımı devam ediyor! 3.500 kişi istihdam edilecek

Şehir Hastanesi bünyesinde görev almak üzere toplamda 3.500 kişi işe kabul edilecek. Farklı kadrolarda yapılacak olan alımlarda çok sayıda kişiye iş fırsatı sağlanacak.

Şehir Hastanesi personel alımı devam ediyor! 3.500 kişi istihdam edilecek

Gaziantep Şehir Hastanesi 3500 devlet personel alımı yapıyor. iş ilanları arasında en çok takip edilen şehir hastanesi ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 2023 yılı içerisinde birçok kadroda alım yapılacak. Gaziantep Hastanesi farklı dallarda olmak üzere işçi ve memur alımı yapacakları duyurdu.

Hastane Devlet Personel Alımı Kadroları Neler?

Teknik eleman, güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, çamaşırhane görevlisi, personel, garson, aşçı, fizyoterapist, tıbbi atık personeli ve sekreter kadrolarına alım olacak.

saglik-3.jpg

Şehir Hastanesi İşçi Alımı Şartları

Her adayın taşıması gerekli olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartı aranıyor.

Bazı kadrolarda KPSS puanı talep edilirken bazı kadrolarda KPSS şartsız yapılacak.

6 aydan fazla hükümlü olmamış.

Başvuru yapacağı pozisyon için herhangi bir sağlık ve fiziki engeli olmamak.

Akıl sağlığı yerinde olmak.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olunması gerekiyor.

saglik-4.jpg

Memur Alımları Nasıl Yapılacak?

Gaziantep Şehir Hastanesi memur alımı başvuruları elektronik ortamda online olarak yapılacak. Başvurular Gaziantep Şehir Hastanesi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. KPSS puan sıralamasına göre adaylar belirlenecek olup mülakata çağrılacak. Mülakat sonucu başarılı olan adaylar iş kaydı yapılarak göreve başlayacaklar.

İş başvuru forumunu doldururken adaylardan bazı bilgiler talep edilecek. Bu bilgilerden bazıları KPSS puanı, eğitim durumu, tecrübe, askerlik durumu, hangi dala başvuru yaptığınız ve kişisel bilgileriniz olmak üzere doldurulacak.