TOGG personel alımı başladı! En az ilkokul mezunları başvurabilir

TOGG personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. En az ilkokul mezunu olan vatandaşların bu fırsattan yararlanabileceği belirtildi. Başvuru şartları ve alım yapılacak kadrolar duyuruldu.

TOGG personel alımı başladı! En az ilkokul mezunları başvurabilir

Önümüzdeki günlerde TOGG için siparişler açılacak ve araba almak isteyenler için seri üretime geçiliyor. TOGG un seri üretime geçmesiyle fabrika bünyesin de de personel eksiklikleri meydana geldi. TOGG en az ilkokul mezunu adaylardan işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı. 10’dan fazla il de bünyesin de çalıştırmak üzere yapılacak personel ve işçi alımı için başvurular online başladı.

TOGG Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlar’ından alım yapılacaktır.

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşından küçük 40 yaşından büyük olunmaması şartı aranır.

En az ilkokul mezunu adayların başvuru da bulunacağı ilanlar haricin de lise ve önlisas mezunu adaylardan da KPSS puan şartı aranmıyor.

Adayların askerliğini tamamlamış olması gerekir. Aksi takdir de başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

togg-trumore-2.jpg

Gerekli durumlar da kadın personel alımı da yapılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesin de herhangi bir tür de aylık alan adayların da başvuruları değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Adayların herhangi bir nedenle sabıka kaydının olmaması gerekiyor.

Başvuru yapacak olan adayların affa uğratılmış dahi olsa devlet düzenine aykırı suç işlememiş olması gerekiyor.

Personel ve İşçi Alımı Yapılacak Unvanlar Nelerdir?

Gövde onarım teknisyeni, mekanik ve elektrik teknisyeni, boya teknisyeni boya teknisyeni, Mobilite Ekosistemi, Kullanıcı Deneyimi, Tasarım Stüdyosu / Görselleştirme Tasarımı, Servis ve Tamirhane Ağı Yönetimi, Dış Ticaret Muhasebecisi E&E Doğrulama ve Test, Fren Sistemleri, Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendis ve PD Ürün Lansmanı unvanların da alım yapılacaktır.

togg-trumore-3.jpg

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kurum tarafından yapılacak olan personel ve işçi alımı ilanı için başvurular alınmaya başlanmıştır. İhtiyaç halin de sürekli personel alımı gerçekleştirilmek üzere başvurular yıl içerisin de sürekli alınacak olup; başvuru sistemi kapatılmayacaktır. Başvurular Kariyer internet sitesi üzerinden online olarak alınmaya başlamıştır. Yeni güncel ve size uygun ilanlardan haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.