Türk Telekom 9 ilde personel alımı ilanı verdi!

Türk Telekom personel alımı yapıyor. Çok sayıda kişinin istihdam edileceği belirtilirken, alımların 9 ilde yapılacağı öğrenildi. En az lise mezunu vatandaşların başvurabileceği açıklandı.

Türk Telekom 9 ilde personel alımı ilanı verdi!

Türk Telekom, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere farklı kadrolar da ve şartlar da 100 personel ve işçi alımı ilanı yayınlandı. Kadro detaylarına göre en az lise mezunu adayların başvuruları alınacak ve işe alınacak personeller daimi ve geçici olmak üzer iki farklı kadro da istihdam edilecektir.

Engelli personel alımı yapılacağını duyurun kurum bünyesin de adaylardan başvuru sırasın da puan şartı aranmayacağı açıklandı! Aylık 11.523 TL maaşla yayınlanan ilan detayları başvuru koşulları sizler için haber içeriğimiz de verilmiştir. İşte detaylar!

Türk Telekom Personel Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların Türk uyruklu ve en az lise mezunu olması şartı aranır.

Esnek çalışma saatlerine uygunluk sağlayabilecek adaylar,

2022/12/07/personel-10.jpg

Kendini geliştirmeye ve sürekli öğrenmeye açık olan adaylar başvuru yapmasını istenmektedir.

Gerekli durumlar da vardiyalı çalışma zamanlarına hassasiyet gösterebilmek ve zaman yönetimi hakkın da titiz davranmak.

Erkek personel ve işçi adayların askerliğini; yapmış/muaf veya 1 yıl süreyle tecilli olması beklenir.

İlana başvurular tüm Türkiye’den alınacaktır. Fakat işe alım sonuçlarına göre adayların ikamet yerlerini değiştirmesi istenmektedir.

Adaylara yapılacak olan güvenlik soruşturmasın da olumlu sonuçlanmak. (Güvenlik soruşturması işe alınacak olan adaylara uygulanacaktır. Olumsuz sonuçlanmak halin de işe alım işleminiz devam etmeyecektir.)

Adaylardan aktif olarak bilgisayar kullanması ve MS Office programlarına hakim olması beklenir.

11.523 TL Maaşla Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Personel ve işçi alımı için başvurular bu gün itibariyle alınmaya başlanmıştır. Başvurular 15 Şubat 2023 tarihine kadar alınacaktır. Adaylar başvurularını Assistt Türk Telekom İştiraki üzerinden online başvuru yapacaklardır. Şahsen, posta, mail veya e-posta vb. Yollarla yapılan başvurular geçersiz kabul edilecektir.

2022/12/07/personel-9.jpg

Başvuru linki

Alım Yapılacak İller Nelerdir?

Kurum bünyesinde; İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Gaziantep, Trabzon, Düzce, Bolu ve Kocaeli illerinde alım yapılacaktır.