TÜRKSAT'tan 81 ilde personel alımı başladı!

TÜRKSAT personel alımı ilanıyla karşımıza çıktı. TÜRKSAT'tan gelen açıklamaya göre 81 ilde ve 29 farklı kadroda çok sayıda kişi işe alınacak. Başvuru şartları ve ilanın diğer detayları belli oldu.

TÜRKSAT'tan 81 ilde personel alımı başladı!

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. (TÜRKSAT) bünyesine kadrolarını güçlendirmek amacıyla farklı kadrolarda personel alımı istihdamı yapıyor. Başvurular Türkiye geneli olup 2023 yılı içerisinde devam edecek.

TÜRKSAT Personel Alımı Kadroları

Satın Alma Uzmanı, KH Kablo Sistemleri Altyapı Uzmanı, Bütçe ve Raporlama Uzmanı, İş Geliştirme Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, BT Yazılım Mimarı, BT Güvenlik Sistem Yöneticisi, Muhasebe Uzmanı, BT Uygulama Güvenlik Analiz Uzmanı, KH Kablo Sistemleri Malzeme Uzmanı, BT Altyapı ve Sistem Mimarı, Ürün Yönetim Uzmanı, BT Zararlı Yazılım Analiz Uzmanı, BT Güvenlik Operasyon Uzmanı, BT Test Uzmanı, BT İşletim Sistemi Uzmanı, Finans Uzmanı, BT Veri Tabanı Uzmanı, İnşaat ve Proje Uzmanı, Sözleşme Yönetimi Uzmanı, Regülasyon Uzmanı, Yönetim Sistemleri Uzmanı, BT Depolama Sistem Uzmanı, BT Güvenlik Mimarı, BT Analiz Uzmanı, BT Veri Madenciliği Veri Analizi Uzmanı, BT Grafik Tasarım Uzmanı, BT Sızma Testi Uzmanı ve BT Program Yöneticisi.

2022/12/08/personel-4.jpg

TÜRKSAT Başvuru Şartları Neler?

Sağlık durumu iyi olmak ve belgelemek.

Yazılım alanında tecrübe sahibi olmak.

Askerlik hizmetini yerine getirmiş olmak.

Taksirli suç ve diğer cezalardan dolayı mahkum olmamak.

İlanlara ait özel şartlara uymak.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Nereden Yapılacak?

TÜRKSAT personel alımı başvuruları Ocak ayı itibari ile yayınlandı. Başvurular 31 Aralık 2023 tarihine kadar sürecek. Başvuru işlemleri sadece Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. Kariyer internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.

Başvuru ekranı