TUSAŞ personel alımı! 21.000 TL maaş verilecek

TUSAŞ personel alımı gerçekleştiriyor. TUSAŞ'tan gelen açıklamaya göre 21 bin TL maaş imkanıyla alımlar başladı. KPSS şartı olmadan vatandaşların başvuru yapabileceği belirtildi.

TUSAŞ personel alımı! 21.000 TL maaş verilecek

TUSAŞ işçi alımı ve personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan açıklamaya göre ortalama 21 bin TL maaşla alım yapılacağı duyuruldu. En önlisans mezunu adayların başvuru da bulunacağı meslek gruplarında da alımlar başladı. Aynı zamanda lisans mezunu olanlar için gerekli olan kadrolar hakkında bilgi verildi. Alımlar sonrasında personel adaylarından KPSS puan şartı aranmayacaktır. Başvuru yapmanız için gerekli olan ilan detaylarını haberimizin içerisinde sizlere sunduk.

13 farklı kadro da yapılacak olan alımlar için unvanlar; Mühendis Geliştirme Programı (MGP), Süreç Teminatı Mühendisi, Çözüm Geliştirme (İçerik Yönetimi BPM) Mühendisi, Çözüm Geliştirme (İş Yönetim Platformu) Mühendisi, Kurumsal Kaynak Yönetimi Mühendisi, Devops Mühendisi, Sistem Mühendisi, Ürün Teminatı Mühendisi, PLM Uygulamaları Geliştirme Mühendisi, PLM Uygulamaları Çözüm Mimarı, Üretim Planlama ve Kontrol Mühendisi, Platform Siber Güvenlik Mühendisi (Offensive) ve Aviyonik Yazılım Tasarım / Geliştirme Mühendisi kadrolarında alım yapılacaktır.

tusas-2.jpg

Personel Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Adayların motivasyonun yüksek ve takım çalışmasına uygunluk sağlaması beklenir.

Kadrolar için temel seviyede yazılım ve donanım bilgisi istenmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı seyahat engelinizin bulunmaması gerekmektedir.

Adayların temel seviye de İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Türk Uyruklu adaylardan alım yapılacaktır.

İlgili kadrolar sana uygun ve şartları sağlıyorsan söz konusu ilana başvuru yapabilirsin!

tusas.jpg

TUSAŞ Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İlan için başvurular alınmaya başlanmıştır. Adaylar başvurularını kurumun kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak gerçekleştirecektir. Her kadro için farklı son başvuru tarihi bilgisi bulunmasından kaynaklı son başvuru tarihlerini detaylı bir şekilde incelemeniz tavsiye edilir. Alımlar Ankara ilinde yapılacaktır. İkamet şartı aranmamaktadır. Başvurular 81 ilden yapılabilir. Sizlere vermiş olduğumuz başvuru linki üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru linki